SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 15 Lat Dobry Okres na Cwiczenia?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 771
tak z4-5cm moglbym jeszcze urosnąc.Ale z drugiej strony jak nie to trudno

Ktos kiedys powiedzial:Boze chron mnie przed moimi przyjaciolmi bo z wrogami sam sobie poradze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
zamiast barków...ciezka sprawa bo tego raczej nie da sie zastapic zadnymi cwiczeniami,moze jakies są ale ja niestety nie moge ci pomoc musisz zapytac jakiegos specjaliste...jesli sie cos dowiem to dam znac pozdrawaiam

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 155
Dzieki.. Piszcie jakies nowosci w tym temacie odnosnie siłki lub Napisz na GG 6641031 POZDRO !

Go Hard... Go Home...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 996
OMG, ludzie co wy ******licie ?
Ćwiczenie hamuje wzrost ? MIT !!!
Możesz śmiało cwiczyć nogi, lecz bez przysiadów, które mocno obciażają kręgosłup, pozostałe ćwiczenia oprócz odpowiedników przysiadów są bezpieczne dla kręgosłupa
Co co ćwiczenia barków to również możesz je śmiało ćwiczyć, pomijając wyciskanie na barki
Możesz śmiało robić np. unoszenie sztangielek bokiem/przodem stojąc, podciąganie sztangi do brody... więc czemu ludzie piszecie że nie moze cwiczyć barków ?
Ktoś napisał że nawet unoszenie sztangielek bokiem obciąża kręgosłup w pewnym stopniu - otóż to że nawet chodzenie sobie op ulicy też obciąża kręgosłup, w końcu musi on utrzymać naszą postawe oraz cały tułów
Więc ludzie zastanówcie się co piszecie.
Co do tego że ćwiczenie hamuje wzrost, to g**** prawda, ponieważ np. przysiady powodują wzmożone wydzielanie hormonu wzrostu, tak jak inne ćwiczenia (lecz w bardzo małym stopniu).
Gdy zacząłem ćwiczyć (miałem niecałe 13 lat) bardzo szybko zacząłem rosnąć, ćwiczyłem z głową, nie obciążałem kręgosłupa, nie szalałem z ciężarami, bo uważałem to za głupote, teraz dalej ćwicze głównie dla przyjemności, bez diety, odżywek, supli (no i koksów ), a małe efekty mnie nie zniechęcają

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ CO PISZECIE !!!

Plany na najbliższe 3 lata - wycisk=2x masa ciała
Ciekawe czy sie uda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
mylisz sie :] cwiczenie na nogi hamuje wzrost ale niechce sie kłucic unoszenie sztangielek to dobre cwiczeni,nikt nie napisal ze szkodzi na kregosłup 3maj sie

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 996
mylisz sie :] cwiczenie na nogi hamuje wzrost
Prostowanie nóg na maszynie hamuje wzrost ?

Plany na najbliższe 3 lata - wycisk=2x masa ciała
Ciekawe czy sie uda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 771
wiec czy moge robic
Prostowanie nog na maszynie,suwnica,wykroki ze sztangielkami,zginanie nog na maszynie,spiecia lydek na stojaco na maszynie??
Z gory dzieki
Pozdrawiam

Ktos kiedys powiedzial:Boze chron mnie przed moimi przyjaciolmi bo z wrogami sam sobie poradze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
po pierwsze jakim cudem cwiczenie nóg ma wpływ na wzrost ??

Zmieniony przez - everr w dniu 2006-03-02 08:48:15

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 771
ja slyszalem taka teorie:podczas ciwczenia nog miesnie zamiast wydluzac sie(razem z kosciami)ida na boki co moze powodowac zatrzymanie wydluzania kosci

Ktos kiedys powiedzial:Boze chron mnie przed moimi przyjaciolmi bo z wrogami sam sobie poradze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ze co ?? nie wiem kto Ci to powiedział ale ja bym go wiecej nie sluchal

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymiary dla określonego wzrostu

Następny temat

Aerobiczna "szóstka"Weidera-A6W==>Wejdź<==

WHEY premium