SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Malli i redukcja! Powrót do przeszłości :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Sylwetka nie jest zła Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 189
Dzięki wielkie :)
cieszyłabym się gdybym dostała wiadomość odnosnie tego czy powinnam kupic sobie jakies suplementy/witaminy dodatkowe. omega-3? Chce dobrze czuc sie ze swoim cialem, nawet jesli mialabym duzo wazyc, bo waga akurat mnie nie interere. dopoki bede dobrze wygladac w lustrze i miała w miare płaski brzuch :D

Czy jest sens kupować jakis przyrzad do cwiczen w domu? Kiedy np chcialabym cwiczyc 3-4x w tyg na silowni, a na dodatek w domu sobie tez cwiczyc. Zwłaszcza, że u mnie na silowni dziwnie sa maszyny porozkladane i w ogole, i tam gdzie sa wszystkie gryfy i hantle cwicza najwieksi, i jakos tak nie mogę się przemóc by tam pójść :D Wole maszyny, a najbardziej to lubie pocic sie na bieżni... :D


Zmieniony przez - Mallaria w dniu 2011-09-21 14:03:23

Jak śpiewała sławna Żaba, niełatwo być zielonym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Teraz zobaczyłam, że jesteś z Wro - ja też. Na jaką siłownie chodzisz? Bo ja właśnie stoję przed wyrobem.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 189
Chodze aktualnie na Spiską do spartana, ale o wiele bardziej wole ich filię na Lubinskiej, koło TGG (legnicka) Tylko kurcze za daleko jest, a mój brat nie chce jechac tak daleko :< Ogólnie to mi nie przeszkadza ta siłownia, tylko rozklad maszyn i łazienki mi troche przseszkadzają :D No i poki co za karnet place tylko 85zł, wiec to jest dla mnie najwiekszy plus. Co prawda moge wchodzic na silownie tylko do 15 ( od pon do czwartku, a w piatki,sob, nd jest caly dzien :) )

Jak śpiewała sławna Żaba, niełatwo być zielonym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 189
Przepraszam za dubla, ale czy mogę liczyć z jakaś fachową poradą? Naprawde o wiele lepiej by mi się cwiczyło jakbym wiedziała co mam robić :)

Jak śpiewała sławna Żaba, niełatwo być zielonym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Mallaria, poczekaj cierpliwie, nie da rady obskoczyć wszystkich dzienników przez 4 szefowe w jedne dzień,

zajrzą i tu

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 189
Aaaaa... w takim razie najmocniej przepraszam. Nie chce byc natarczywa. :)
Dzięki ^^

Jak śpiewała sławna Żaba, niełatwo być zielonym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dobra to klasycznie 1800kcla
120g bialka/130g ww/reszta tłuszcz

Masz doswiadczenie w treningu silowym? czy tylko maszyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 189
Maszyny, nie znam się na termologii w treningu siłowym :(
Ostatnim razmem jak cwiczylam na silowni, to robilam tylko maszyny, bo znowu nie bylo jakos miejsca na inne, gryfy i hantle prawie zawsze byly przez kogos zajęte ale udało mi się schudnąć, i nabrac masy. Ale jelsi ialabym cwiczenia silowe, to myslę, że instruktorzy na siłowni by mi pomogli :)

Jescze jedno: Przeczytałam pare watkow innych dziewczyn i widzialam, że niektorym przez zle nawyki zatrzymywaly sie okresu, mimo, że ja nigdy nie mialam specjalnie regularnego okresu, to jednak po dukanie okres spoznial mi się miesiac, a w listopadzie poprzedniego roku, przez silne kompleksy takze mi sie okres zatrzymał... Glupioo zapatrzona bylam w fakt, że zdrowo jem i obawiam sie teraz, że moja gospodarka hormonalna jest nieźle rozechwiana :/ i moze przez to, zawsze mialam tą oponkę na brzuchu :<

Jak śpiewała sławna Żaba, niełatwo być zielonym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1335
Działaj mała, działaj, pokaż jakis trening ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA - POMOCY

Następny temat

Chce poczuć bacik nad sobą. Redukcje czas zacząć.

WHEY premium