SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MakoPL/ Dziennik- rzeźba, sylwetka ll zdjęcia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
przecież ja Ci nie proponuje diety redukcyjnej tylko mówię,zebys jadl porządnie, co nic nie koliduje z Twoim wiekiem. zachowaj chociaż podstawowe zasady, typu białko przed snem, bialko+duzo wegli przed i po treningu...

przede wszystkim
CZYTAJ
ja też g**** wiedziałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Spoko
Dzieki Wam wszystkim. Spróbuje wnieść Wasze rady w życie. A już jutro pod wieczur nowa porcia info z treningu. Jutro mam lekki trening

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Witam! Trochę jestem zmęczony, ale samopoczucie Ok ; )

Wtorek 3.02.09 2 trening
1. Rozciąganie, rozgrzewka.
2. Brzuszki.
3. Bieg w miejscu wymachy ramion, nóg.
4. Pompki.
5. Skakanka.
6. Worek bokserski
8. Rower stacjonarny. ok. 20 km jazdy- 40 min.

Dziś trenign luźny chodz pompki sprawiały duzy problem po wczorajszym silowym treningu Ogólnie jest ok. Skakanka, worek i rower stacjonarny dały mi znać o sobie

Mój dzisiejszy obiad.




A tu danie 30 minut przed treningiem + do tego soczek własnej roboty .




Dania po treningowego już nie fotografowałem. Była to kanapka z chleba razowego- bez masła, z białym serem

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Siema, pierwsza uwaga zmniejsz zdjęcia
Co do treningu jesli Ci nikt niechcial pomoc to jest bardzo duzo na SFD wystarczy poczytac i troche pod siebie skorygowac. Pozdro;)

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Spoko. Kolejne zdjęcia bd dawał w 800x600

btw. Patrzyłem ale nie mam do tego głowy. Ułożyłem taki i z Nim jade.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
1. Rozciąganie, rozgrzewka.
2. Brzuszki.
3. Bieg w miejscu wymachy ramion, nóg.
4. Pompki.
5. Skakanka.
6. Worek bokserski
8. Rower stacjonarny. ok. 20 km jazdy- 40 min.

po kiego chvja Ty się odchudzasz ? przepraszam, z CZEGO ? żeby marzyć o rzeźbie trzeba mieć masę,a Ty nie to że nie masz diety, z dodatnim bilansem kalorycznym to jeszcze tymi ,,treningami'' się zabijasz i nie minie miesiąc jak będziesz ważył 55...

ty chcesz zagrać w filmie jakiegoś zagłodzonego żyda co mają zaraz wrzucić do pieca ? bo myslę, że trenujesz po to by osiągnąć inny efekt..

Zmieniony przez - Pep.e w dniu 2009-02-03 22:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Pep.e nie odchudzam się. Jadam normalnie. Nie chce chudnąć lecz nabrać masy mięśniowej i rzezbić.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
sory ja zobaczyłem dopiero rozpiskę treningu i stwierdzam ,że nie odwiedziłeś raczej działu dla początkujących bo ten ,,trening'' to jakiś burdel
wyrzuć te skakanki i te inne typu rowerek i normalnie ACT i dużo, a zdrowo jedz i będzie git bo sprzęt masz i to się liczy

patrzę nadal, a czy mnie oczy nie mylą, a widzę 3x wyciskanie na klatkę od 5-10 serii tzn. mam rozumieć, że w piątek robisz 15 serii na samą klatkę piersiową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Rowerek i skakanka to takie żeby poskakać xD
Lekkie rozluźnienie w trekcie treningu i zawsze jakaś forma ruchu

No tak. Robie ok 20 powtórzeń w Pn, Śr, Pt. Ale jest mniejszy ciężar ok 30 kg Tak więc to i tak mało

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
15 serii po 5-10 powtórzeń ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT poprawki ogólne wskazówki .......................................

Następny temat

program na mase do oceny

WHEY premium