SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Magdalena Jarecka - Walka bardzo boli

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 112 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
wiesz nie uderzyłem nigdy w życiu kobitki,ale takiej Santos to bym przyje...choć tez pewnie musiała by mnie ona pierwsza zaatakować,żeby 'zrzucić' blokadę, co chcę udowodnić,a choćby takim osobom jak Ty,że przeciętny nietrenujący wyczynowo sportu (pompki i takie pierdoły tylko) chłopak wleje babce która jest w sumie najlepsza w damskim mma :) mnie to ****a kręci jak cholera,nic na to nie poradzę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Rozumiem po Twojej wypowiedzi rto, że w życiu nie trenowałeś sportów walk a koło ringu nawet nie stałeś i twierdzisz, że wygrałbyś walkę z czołówką damskiego MMA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 112 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
ale marudzisz,kiedyś trenowałem w podstawówce judo,ale to nie istotne,ważne,że wiele razy biłem się,na ulicy,w szkole na podwórku,to najlepszy trening,bo pojedynek jest jak najbardziej realny,żadnych sędziów i innych pierdół,musisz liczyć tylko na siebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 112 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
poza tym jeśli Ty uważasz,że facet musi coś trenować,żeby wlać kobiecie uprawiającej sporty walk,to w sumie nie mamy o czym rozmawiać... powiem,że dla mnie dużo cięższym przeciwnikiem niż Santos była by osoba ważąca o wiele więcej ode mnie,taka ciężka super świnia wytrenowana dobrze w parterze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Tutaj macie średnio wysportowanego faceta <który coś tam kiedyś ćwiczył> i wcale nie czołówkę kobiecego thai boxingu:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Zobacz rto na 1:54 i przemyśl co by się z twoją pustą makówką stało, jakbyś tak ***.ął o beton

A jeśli i to Cię nie przekonuje, to pozostaje mi tylko takie przesłanie dla Ciebie:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
A może, tak dla odmiany, pisać od teraz na temat?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A może, tak dla odmiany, pisać od teraz na temat? "

Oki. rto z Jarecką też by wpieprz dostał Spoko, loooooozz. Pewnie i tak gość nie da się przekonać.

A na temat, Jarecka fajna lasencja, ale w czołówce mma (światowego) jej nie widzę teraz i ....(nigdy nie mów nigdy...).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
A czy ona przypadkiem na jednej gali z Nastkiem nie walczy? kiedy to będzie?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy ona przypadkiem na jednej gali z Nastkiem nie walczy? kiedy to będzie?


Już było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WEC 38 VARNER VS. CERRONE Wypłaty i Bonusy

Następny temat

Pudzian w MMA

WHEY premium