SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Magdalena Jarecka - Walka bardzo boli

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
mr kultura samym stwierdzeniem istnienia normalności sobie zaprzeczyłeś. Gdybyś był liberałem to byś uważał że każdy człowiek ma prawo robić co mu się żywnie podoba w granicach prawa. Każdy człowiek ma własny rozum i propagowanie kobiecego mma nic nie zmieni. Jeżeli jakaś kobieta dowie się o tym sporcie i będzie chciała go trenować to nie jest to nienormalne zjawisko. Im częściej czytam Twoje wypowiedzi tym częściej mam wrażenie że jesteś z elektoratu Giertycha i Wierzejskiego.


Jeśli taka jest jej pasja to ja jej kibicuję i życzę szczęścia. Najważniejsze że coś robi a nie jak niektórzy siedzi na forum internetowym i pluje jadem na każdą osobę która ma na tyle inicjatywy żeby coś ze swoim życiem zrobić.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2009-02-06 18:35:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie grzej sie, przecież napisałem że jak chce to niech sobie trenuje, nie mam prawa sie wtrącać, a i gdybym miał to bym go nie wykorzystał

ja jej nie kibicuję bo w ogóle mnie nie obchodzą mnie sporty walki uprawiane przez kobiety i koniec . Budzi ona we mnie odczucia porównywalne np do tego jakbym zobaczył faceta w szpilkach . co kto lubi. jeden jest postępowy ,a inny zacofany burak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Asariah chłopie weź się ogarnij bo generalnie bzdury piszesz.

Nowości zawsze są ciężko przyjmowane do wiadomości.

Jakie nowości? Ja rozumiem że dopiero od niedawna masz do czynienia z SW ale kobiety występujące w tego typu SW to nie jest szczególna nowość.
I kto tu mówi o dąsaniu?! Mnie się to po prostu nie podoba i tyle, krótka piłka.

Dodatkowo dla pana, który pisał o TKD. TKD olimpijskie polega na walce z przeciwnikiem, a nie na rozbijaniu deseczek tak na przyszłość

Tak na przyszłość, jak już chcesz błyskać wiedzą to najpierw się doszkol w temacie. Po pierwsze w Olimpijskim TKD (a jest to federacja WTF) nie ma uderzeń na głowę rękoma, po drugie na hogo (zakładam że wiesz co to jest) są strefy punktowe, po trzecie owszem czasem zdarzają się kopnięcia na głowę ale praktycznie tylko i wyłącznie w strefach ściśle mistrzowskich.
Dalej chcesz dyskutować chłopczyku?


nastic
Mądrze piszesz
Tak ja wspomniałem wcześniej jeśli już się za to wzięła na dobre to nie pozostaje nam nic innego jak tylko ją dopingować. Pewnie że tak.

Andrew, a kto powiedział, ze TKD nie wyniszcza?

Napisałem że TKD nie jest nastawione na wyniszczenie przeciwnika a nie że nie wyniszcza, każdy sport uprawiany regularnie, sukcesywnie w miarę upływu czasu eksploatuje nasz organizm.

Panowie sami przyznajcie, że lepiej by było ją oglądać niż te niektóre babochłopy...

Tutaj się nie zgodzę. Zdecydowanie nie chciał bym patrzeć jak ta śliczna buzia jest obijana pięściami przeciwniczki. Dlatego nie oglądam. W swoim życiu obejrzałem tylko dwie walki kobiet, obydwie w boksie. Jedna to byłą walka Agnieszki Rylik a druga walka Laili Ali z Jessie Frazier. I starczy mi
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
przeczytałem artykuł i obejrzalem galerie,idealna żona))mam nadzieje ze spelnia sie jej marzenia,ja juz jej kibicuje)))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1647
Ja generalnie nie przepadam za walkami kobiet wolę je w innych konkurencjach np. tenis :)
Absolutnie nie twierdzę, że te walki są słabe bo wiele lasek ma w oku ten błysk, ducha i serce do walki i technicznie wcale nie są gorsze od mężczyzn.
Wolę podziwiać raczej ich piękne a nie poobijane buźki i noski ;).

Każda nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1647
PS.
Fajna dupeczka z tej Madzi heh :)

Każda nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2209
ma ktoś moze jakiś film z jej walki?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
jej trener Jacek Chałubiński.
A nie Grzesiek czasem ?
Coś się poknociło pisamkom.
Trenowałem u Grzegorza przez jakiś czas Shidokan, z Magdą między innymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 112 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
fajna laska z niej,ale słaba zawodniczka,zresztą poziom walk kobiecych jest nie do porównania do poziomu walk męskich,ale w sumie nie ma co narzekać to tylko kobiety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
W Polsce może tak, ale taka Santos oklepałaby połowę chłopa z naszego podwórka.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WEC 38 VARNER VS. CERRONE Wypłaty i Bonusy

Następny temat

Pudzian w MMA

WHEY premium