SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały trening - sztanga i haltle

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Z tych ćwiczeń posklejałem według siebie. Zrobiłem to w oparciu o temat, który wkleiłeś.

Wyszło mi takie coś, w sobote będzie najwięcej ćwiczeń ponieważ aż 3 dni odpoczynku, regeneracji:

Wtorek:
naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami;
uginanie ramion ze sztangą stojąc;
wyciskanie sztangielek;

Czwartek:

podciąganie sztangi wzdłuż tułowia;
unoszenie ramion w przód ze sztangielkami;
brzuszki

Sobota:
wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielkami w siadzie
wyciskanie "francuskie" sztangielkami leżąc
podciąganie sztangi w opadzie (do miednicy)

Prosze o ocene. Serie potem się ułoży. Więc?

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ty naprawdę nie rozumiesz, co się do Ciebie pisze?

A rób jak uważasz...szkoda czasu.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
OK to jeszcze raz na spokojnie. 24 ćwiczenia (te, które podałeś) podzielę na 3 i wyjdzie po 8 ćwiczeń na jeden trening czyli dzień.

I we wtorek mam ćwiczyć 8 pierwszych ćwiczeń z tego planu, czwartek kolejne 8 ćwiczeń i ostatnie 8 ćwiczeń w sobotę. O to chodzi? Przepraszam, że tak głupio pisałem.

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Michail prosze odpowiedz. Wystarczy napisać tak albo nie. Plz!

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Odpisze ktoś? Plz!

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nic nie dziel - to jest GOTOWY PROGRAM podałem 2 do wyboru pod kątem sprzętu jakim dysponujesz.

Poczytaj dokładnie temat, którego link podałem bo widzę, że tego nie zrobiłeś.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Tak Michail - zgadza się. Tylko muszę sobie podzielić te ćwiczenia na 3 dni (wtorek, czwartek, sobota) czyż nie? Bo pisze, że trenujemy 3 razy w tygodniu i podane są ćwiczenia, czy źle rozumiem?

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ty jednak jesteś niereformowalny.

Wkleję, bo widzę, że albo robisz ze mnie sobie jaja, albo masz coś z oczami:

TRENINGI PROWADZIĆ BĘDZIEMY WG. ZASAD ACT (AEROBIC CIRCUIT TRAINING)


OGÓLNE ZASADY "ACT":

-najlepiej ćwiczyć 3 razy w tygodniu,co drugi dzień,(poniedziałek, środa, piątek lub wtorek, czwartek, sobota)

-zawsze należy zaczynać od 10-cio minutowej (3-częsciowej) rozgrzewki (patrz poniżej)

-wszystkie ćwiczenia powinno wykonywać się w dość szybkim tempie w 12-15 powtórzeniach,

-ciężar dobieramy tak, by po wykonaniu założonej liczby powtórzeń pozostawał zapas sił na wykonanie jeszcze 2 - 3 ruchów, których już nie wykonujemy

-przerwy(przejścia) pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami ("stacjami" obwodów) powinny być nie dłuższe, niż 30 sekund, zaś pomiędzy całymi obwodami 2 minuty

-OBWÓD: wykonanie pełnego zestawu poszczególnych ćwiczeń (po 1 serii) z 30 sekundowymi przerwami pomiędzy nimi,

-w tygodniach 1 i 2 wykonujemy po 2 obwody ze stałym obciążeniem w każdym ćwiczeniu

-w tygodniach 3,4 i 5 po 3 obwody na każdym treningu ze stałymi obciążeniami

Zmieniony przez - Michail w dniu 2007-05-13 20:56:43

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Teraz zauważyłem... chyba jednak mam problem z oczami. Dziękuje Michail za pomoc, wytrwałość i cierpliwość. Sog się należy!

Michail a jeszcze mam takie jedno pytanie do Ciebie. Mam 173 cm wzrostu i 69 kg wagi, czy mam dobre warunki na osiągnięcie "dużej" budowy ciała w 2-3 miesiące?

Zmieniony przez - The_Game w dniu 2007-05-13 21:17:16

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
2-3 miesiace to niewiele, ale lepiej jest robić cokolwiek, niż czekać na cud;

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia! co i jak?! POMOCY

Następny temat

Gitara a przedramię

WHEY premium