SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M A S S A C R A - NEW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 87479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
everr masz pecha, niestety ja tez. bo jak pewnie zauwazyles juz na sobie, ciezko na czymkolwiek jakies cudowe efekty poczuc.

na mnie osobiscie najlepiej dzialalo mono, pierwszy cykl mono Weider'a ach, jest co wspominac ;]

a teraz ciagle tylko coraz to mocniejsze rzeczy i niestety ciagle uczucie zawiedzenia.
oby w koncu cos dalo rade mnie pozytywnie zaskoczyc i nie chcialbym aby to byl jednak prop.. a jeszcze suple.

Xtreme Stack'a raczej nie przetestuje, zbyt wiele slabych opinii u zwyklych zjadaczy supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Xtreme Stack'a raczej nie przetestuje, zbyt wiele slabych opinii u zwyklych zjadaczy supli.

chyba takich jak ty

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
no spoko, jak Ciebie Shock rozrywa mimo stycznosci z saa to gratuluje, z XS tez powinienes byc zadowolony. moze probowales juz?

ja spotkalem sie z paroma opiniami, wg ktorych XS to nic innego jak przecietnosc. wiec wole sklonic sie ku czemus innemu, boli Cie to? masz z tym jakis problem czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
niech każdy robi jak uważa.


zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Slawle wypraszam sobie .Nie wiem czy chciało by mi się znosić ten smak jeszcze raz,poza tym gdyby tylko o smak się rozchodziło,bardziej mi chodzi o złe samopoczucie i bóle brzucha.Tak naprawde nie rozumiem tego hype na stack z Kaizena,gdyż dopiero nie dawno wyszedł i jeszcze mało ludzi go przetestowało,bardziej tutaj jest wychwalany za marke i skład.Oczywiście Olimpa nie bronie,bo gdyby zamiast zwykłych węgli dali skrobie,to nie byłoby tej gadki i kazdy by gadał że cea przystepna i skład dobry.Kto chce to go zje za pkt. lub go kupi,jest taki wybór dopalaczy na rynku,że rynek sam to skoryguje

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
otoz to, tak jak pisalem P.Gluchowski, na kazdego co innego dziala i inaczej.
dlatego nie rozumiem stawiania wszystkiego w jednej linii.
takze krytyka stacku ktorego na dobra sprawe jeszcze nikt z nas nie probowal to smiechu warte zabawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
sluchaj bierz co chcesz , twoja kasa twoj wybor
Shock dziala, No-Xplode dziala, No-Shotgun dziala
to produkty do ktorych Olimp powinien dorownywac
to sie nazywaja Pre-Workout supplements
10 gr wegli to maks w takich produktach jak dla mnie
wieksza porcja to chyba zeby smak estrow zabic

pytanie jakie smaki beda tej Massacry?

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
istoty blad tam byl, pisal nie pisalem oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
piszesz Litwin o smaku
a cell pump mial smak?
poprostu pisze ze taka wielka jak na nasze realia firma porownujaca sie do firm amerykanskich powinna juz wymyslic produkt miazge
a nie zastawiac sie wymaganiami, i roznymi zakazami
i dlaczego produkty zza oceanu potrafia byc tansze niz nasze rodzime produkty?
co inne koszty produkcji czy co?
inne substancje czy skladniki?

inna sprawa ze Olimp zawsze zaczyna z taka smieszne cena ale potem ona spada
produkt bedzie do wyrwania pewnie wkrotce za ok 100zl a to cena realna

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2007-12-10 12:40:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjątkowy konkurs Swiateczny ARG i Nutrifarm !

Następny temat

Suplementacja w trójboju siłowym

WHEY premium