SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. OLYMPIA 2015

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 345361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772


Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
znalazl ktos bikiniary i sylwetke na necie?

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
Panowie ogladajac prejudging samibpowiedzcie.ogolnie patrzac od razu rzuca sie forma wolfa.mysle ze w tym roku jednak jemu sie nalezy zwycieztwo.he's on!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 104 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29557
Wg mnie zwycięstwo Wolfowi sie należy także.Cała czwórka finalistów niewiele od siebie odstaje i szczerze mówiac ja nie miałbym pretensji do sędziów gdyby wygrał każdy z nich.Jak juz ktoś wspominał panujacy mr.o. jutro wyjdzie w duzo lepszej formie i smarowaniu co powinno mu zapewnic kolejny tytuł...juz 5 i w sumie nie widac nikogo kto by mogł go zdetronizowac. Za rok zrówna sie z Yatesem liczba statuetek...
W ogole styl treningu dzisiejszej czołowki(poza wolfem,branchem) nie wpisuje mi sie w idee bodybuildingu.Yates,Ronnie czy chociażby Levrone trening opierali na ciezkich seriach z duzymi ciezarami i było to widac na scenie.
1

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
Dexter Jackson świetna forma, w tym wieku to naprawdę szacunek się należy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
Mi się najbardziej podoba Dennis, tylko jego bicepsy coś mi się nie podobają.

Swoją drogą jestem ciekaw jakby wypadł przy nich Ronnie Coleman z lat 1999-2003, moim zdaniem by ich zmiażdżył, ale to może tylko mi się tak wydaje, ale oni nie mają tego "czegoś" co miał Ronnie, co miał np. Kevin Levrone, patrzę na nich i nie robią na mnie takiego wrażenia jak czołówka poprzedniej dekady...


Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2015-09-19 15:34:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
ja w ogóle nie wyobrażam sobie żeby takie zawody wygrał ktoś taki jak wolf - kolo nie ma łydek i co z tego, że forma kosa jak jest niekompletnym zawodnikiem, a mr. o to przecież najlepiej zbudowany facet na ziemi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
Phil Heath After Prejudging Interview




SHAWN RHODEN Prejudging Interview




Dennis Wolf Prejudging Interview


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Widac, ze Phil nie jest idolem wiekszosci tutaj zgromadzonej, ale jest zdecydowanym numerem 1, jest mega plastyczny i nabity niesamowicie z bardzo dobra forma! Moze Shawn i Dex maja ciut lepsza, ale Phil panuje i w/w argumenty i nie ma na niego mocnych teraz!
Shawn wg powinien byc drugi i jak za rok poprawi plecy to bedzie dla Phila duzym wyzwaniem i zdecydowanym nr.2....
Dex dla mnie nr3, ale jak bedzie nr.2 to mnie to nie zdziwi, bo jest niesamowity mimo wieku we wspanialej formie i do tego jest chyba ciut wiekszy!
Wolf nr.4 bo jest najmniej kompletny z calej 4ki, mimo dobrej formy to wg dla niego max!

Robert w bardzo dobrej formie, ale jednak TOP 15 zdecydowanie po za zasiegiem, bo chyba w tym roku z zadnym z top15 nie wygral... ale musimy byc dumni, bo jest bycie wsrod najlepszych olbrzmim osiagnieciem!
2

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14413
Po obejrzeniu top4 - Dexter i Rhoden najładniejsze sylwetki, Dex zdecydowanie najlepsza forma, Heath fajnie pękaty ale łapska do przesady dominują nad resztą, chociaż jak mawiają - nie da się mieć za dużych łap :) najszerszy tyłem bardzo wąziutki ale już bicepsy tyłem najlepsze ze stawki - chciałbym go zobaczyć obok Ramiego chociaż raz :) Po przeczytaniu komentów myślałem, Dennis zamiótł ale nie wiem, Wolf mnie nie zachwycił w ogóle, forma ok, rozmiar ok, ale w porównaniu do trzech pozostałych panów, nawet Heatha sylwetka nie jest tak estetyczna, plastyczna. Kończąc każdy z nich może być zarówno 1 jak 4ty i nikt nie miałby pretensji, pewnie tak samo byłoby gdyby był Kai, nie ma dominacji żadnego pana i pewnie wygra przez to Phil.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lordknaga - nagroda za aktywność

Następny temat

RELACJA - GRAND PRIX WARSZAWY W FITNESS – TARGI FIWE 12-13.09.2015

WHEY premium