SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP kick juniorów młodszych - Muszyna 29.05.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
gratuluję całej medalowej ekipie

mi niestety nie udało się wybrać na te zawody z moim klubem bo stan zdrowia mojego stawu skokowego mi na to nie pozwolił. Nawet nie wiem jakim poszło.... aż mi wstyd
A co do medali, to faktycznie kiepściutko... w zeszłym roku też nie było za ciekawie ze względu chociażby na samą dekorację... Młody zawodnik nawet nie mógł poczóć tego tak w pełni, że jest Mistrzem Polski, że nie trenował na daremno... Ale niektórych rzeczy chyba nie przeskoczymy
No cóż, życzę dalszych sukcesów i z niecierpliwością czekam na teledysk

pozdrawiam Villemo

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
Jak pozostali, rowniez skladam gratulacje i zycze dlaszych sukcesow.

"Najpiękniejszą akcją było wstawienie rywalowi w półfinale kombinacji obrotówka na głowę + mawacha bez stawiania nogi"

Jesli masz moze to na fotce lub nakrecone tu wrzuc chetnie ogladniemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
http://www.taekwondo.civ.pl/movies/muszyna.avi

11 MB. Miłego oglądania...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
od nas chlopaki tesz byli, jeden mawet zostal podwojnym mistrzem w semi i w lightie, a tak po za tym do w sumie 3 zlote i dwa brazy na trzech starujacych(bo startowali w lihgcie i w semi), wlasnie mowili ze lipnie zorganizowane zawody,chlpcy w lighcie nie dostawali medalow, niektorzy nawet plakali, przesz oni maja po 12 lat, ja jakbym nie dostal medalu to bym sie wqrwil a co dopiero oni. Trzeba za to podzeikowaz panu trenerowi Bulandzie. Tacy pazerni trenarzy nie powinni organizowac zawodow. W ten weekend jedziemy do Brzeznin zobaczymy jak tam bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
fajny filmik Gizmo, SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
18-19.06.2005 - mistrzostwa Polski semi- i light-contact juniorów i młodzieżowców

wiecie mose gdzie bedzie rozgrywany ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Mistrzostwa Polski semi- i light-contact juniorów (1987-88) i młodzieżowców (1985-86) - Płock, 18-19.6.2005

dobra jus sobie znalazlem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
w tym samym czasie sa chyba MP w low, przejechal bym sie na light ale low jest "ciekawszy" hehe, light to takie pukanie chociaz polski light nie duzo rozni sie od fullu tyle ze jest na macie a nie na ringu, i nie mozna posadzic przez K.O. na glowe, a tak to sie bija jak w klasycznym fullu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
a kto się w ogóle wybiera do Płocka powalczyć ??

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
a wogole jakie kategorie sa na takich mistrzostwach juniorow ?? do ilu ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śmieszne fotki z boksu ;)

Następny temat

Pytanko jedno

WHEY premium