SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJE wymiary i wyniki wyciskanie ocencie prosze ;p

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
a gdzie byli rodzice


SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Chłopak sie powtarza . Wybacz ale robi sie to nudne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 214 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2706
Wyniki są niezłe - przynajmniej mnie daleko gnać. Napisz z jakim obciążeniem jesteś w stanie zrobić jedno pełne powtórzenie rozpiętek - (waga hantli), oraz unoszenie hantli na boki. Pytam z ciekawości - nikt nie podaje tych wyników - bo ciężary są na ogół niewielki.

Ps. 200kg przysiad - ciekawi mnie też ilo kilogramowy odważnik podniósł być w hack przysiadzie który jest tu pokazany: https://www.sfd.pl/Przysiad_tradycyjny_vs_hack_przysiad.-t643080.html - pytam gdyż chciał bym ustalić czy osoba robiąca w granicach 200kg jest w stanie siąść z 40kg odważnikiem.

Zmieniony przez - Syltron w dniu 2010-09-24 21:43:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
ignatus, troche luzu daj chlopakowi no ale po czesci masz racje.. 150 kg to duzo i malo , dlatego ze na zawody to bedzie troche malo .. bylo by srednio gdybys wazyl do 70-75 kg a przy 90 no to na zawodach sa kozacy - kilka razy mialem okazje byc na takowych (nie startowalem ) uwazam jednak ze masz predyspozycje do tego sam bym ci zazdroscil jednak mnie sila kompletnie nie interesuje cwicz cwicz i jeszcze raz cwicz i przekroczysz magiczne 200 , tego ci zycze

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Ciężkie pytania bo nie sprawdzam maksymalnego zieżaru w rozpietkach bo to grozi kontuzją ale myśle ze 35 kilogramowymi hantlami bym zrobił pełne powtórzenie a maks w unoszeniu hantli na boki to pewnie coś koło 45 kg . A przysiad w hack ciezko zebym zrobił bo moja siłownia nie jest wyposażona w babki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
wypowiedź damian551 moge przyjąc z pokorą bo nie rzuca zbednymi słowami które do niczego nie prowadza a motywują do pracy nad sobą bo jednak mało podnosze i mam pełną świadomość ze jestem jeszcze cieniasem by coś osiągnąć tylko też jest sprawa czy te osoby które w mojej wadze podnosza te 200 kg nie mieli kontaktu z niezidentyfikowanymi składnikami które uważam że są zbedne . Ciężka pracą można dojśc do tego i mieć o wiele większa satysfakcje niż pójść na łatwizne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
a maks w unoszeniu hantli na boki to pewnie coś koło 45 kg

ciekawe

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2010-09-24 22:17:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Z tym unoszeniem hantli 45kg to prawie jak Greg Kovacs

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
trochę go poniosło:D albo podał wagę 2 hantli:P

zdajesz sobie sprawę ile to jest 45kg w UNOSZENIU HANTLI BOKIEM?:D

o ile 150kg na klatke i 200 w przysiadzie wiarygodne to tutaj nie uwierzę na 100%:) pewnie jak każdy na forum

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
No z tymi hantlami to łączna waga ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia domowa

Następny temat

Łódź - "Siłowniowe" studia

WHEY premium