SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJE wymiary i wyniki wyciskanie ocencie prosze ;p

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Zawsze byłeś taki za***isty czy ktoś Ci to uświadomił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile walniesz na gruszce ?







Zmieniony przez - Cor1990 w dniu 2010-09-22 22:33:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Ty mi uświadamiasz ze nie masz poczucia ze to jest forum w którym nie powinieneś pisać takich rzeczy jak teraz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
kiedyś tam uderzyłem raz w gruszke na takiej maszynie to wybiło coś koło 800 ;p a teraz nie sprawdzałem swojej siły na takim czymś od 3 lat bo nei bawi mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
ważne że zdajesz sobie sprawe ze swojej wyjątkowości i niewyobrażalnych osiągnięć:) Teraz tylko odpowiedni strój i możesz walczyć nocami z przestępczością jako superbohater:) A tak na serio to nic specjalnego .Będziesz cisnął 200 to sie zgłoś, mój kuzyn wyciskał 140 ważąc 75.Wracaj na siłownie zamiast tu sie prężyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Pręży sie ten co wysila się po to by gościć w tym temacie . Zdaje sobie sprawe ze wiele musze jeszcze pracować by twoje super myśli na temat w którym próbujesz tu uczestniczyć wykraczają poza granice za***istości jaką prezentujesz teraz . Jestes bohaterem :) wycisne 200 to napisze do ciebie bezpośrednio nie ma sprawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tutaj większość ćwiczy na masę i robią niesamowite postępy
idź na zawody w wyciskaniu to oni ci pokażą jaki jesteś wyjątkowy.

Nie bawi Cię walenie w gruszkę ?
A nas nie bawi jak ktoś się wywyższa. Napisz sobie w profilu ile ciśniesz a nie specjalnie do tego tematy zakładasz.

Zmieniony przez - Cor1990 w dniu 2010-09-23 15:48:58

Zmieniony przez - Cor1990 w dniu 2010-09-23 15:50:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Temat miał sie rozwinać o pomoc w zrobieniu planu treningowego na rzeźbe bo padło pytanie a ze ktoś zaczął rozwijać sie i pokazywać że jest tutaj na sfd to już inna bajka . Przyznaje jestem słaby i juz nie wspomne o wynikach jesli nie osiagne ich do takiego stopnia którego bedzie można je wypisać i bedziecie chwalić bo widocznie wiecej podnosicie tak to rozumiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
no wcale nie tak duzo, ale mało też nie jest

u mnie taki krępy koks, co nóżkami nie sięga do podłogi (podkłada hantle pod nogi ) wyciska w ostatniej serii 175x4 to juz troche jest
~160cm
krótkie ręce, spory brzuch, dlatego mu tak łatwo się cisnie
no i saa na 100% i staz treningowy nie mały

ale wygląda tak, zebym wolal wygladac chyba jak niecwiczacy niz jak on

to tak offtopowo

nagraj filmik ze swojego wyciskania bedzie ciekawiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
No dobra jestes super i co teraz?Wydrukujesz to i pokazesz rodzinie przy kolacji? Wracaj na silownie i troche pokory bo szału nie ma..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia domowa

Następny temat

Łódź - "Siłowniowe" studia

WHEY premium