SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MODERATORZY DZIAŁU SZTUKI WALKI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10314

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
ty 2pac
o co ci chodzi ?

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
a po jakiego wogole cos zmieniac, zle wam???


KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Paweł do Twojej kłutni z Fighterem sie nie wtrącam ale pisząc że Fighter boi sie o swoje stanowisko troche zagrywasz not fair.
Pisałem już w którymś poście że Fighter jakiś czas temu wysłał maila do ADMINA z prośbą o rezygnacje z funkcji moda.
Wiec bez przesady na pewno nie jest on osobą która trzyma sie na siłe pozycji moda.




KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
a moze by tak Krawat ???? ale by byla jazda
oczywiscie Fighter powinien zostac a pomyslcie co by to bylo jakby 2 bijjowcow bylo modami no masakra bo z tego co widze to jeden za drugiego wskoczylby w ogien...

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moderatorem powinna być osoba umiejąca dobrze walczyć i która ma wiedzę o walce.A sorry ale Fighter tych cech nie prezentuje.

"Ludzie przychodzą i mówią mi: - Hej Bruce, czy naprawdę jesteś taki dobry? A ja na to: gdybym powiedział, że jestem, prawdopodobnie pomyślałbyś, że się chwalę, a gdybym powiedział, że nie jestem dobrzy, wiedziałbyś, że kłamię"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
Modem nie powinna byc osoba ktoora nie potrafi zapanowac nad swoimi emocjami wkoncoo to SZTUKI WALKI a nie sztuki nap*****lanki. Fighter jest dobry w tym co robi ale jesli kogos rajcuje przerost formy nad trescia to - jak to gdzies w poscie widzialem - trzeba zalozyc sobie wlasny portal i "wolnosc Tomu w swoim domku"

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a skad ty wiesz Bruce co fighter soba reprezentuje? walczyles z nim? z tego co widze to szanuje poglady innych i nie ma glupich subiektywnych odpowiedzi...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co ty ! fighter nie trenuje bjj , jak może mieć pojecie o walce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dołozyc Fighterowi kogoś do pomocy np.Esco ale on chyba nie chce

grzegorz z lublina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12009
Modem nie chce byc ani Fighter, ani Esco. Proponuje dwie moim zdaniem najlepsze kandydatury:
Seiken
Ronowicz

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Boruty i wszystkich...

Następny temat

Extra trailer KOTC!!!!

WHEY premium