SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOŻLIWE OSŁABIENIE PSYCHICZNE?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
Panowie, przeczytałem jednego posta na temat samobójstwa kogoś na siłowni(wiadomo że nie ma jasnej odpowiedzi co było przyczyną). Ale rodzi się teraz pytanie: czy zażywanie saa, bądz zażywanie i pózniejsze odstawienie może się przyczyniać do osłabienia psychiki? a nawet do myśli samobójczych? (wiem że główną rolę odgrywa tutaj indywidualna psychika osobnika, ale jak to było u was?) liczę na wasze odpowiedzi jak było w waszych przypadkach? czy nie mieliście podobnego problemu? czy może ktoś odczuł coś w tym stylu i podejrzewa że przyczyniło sie do tego saa? trochę poczytałem o tym w necie i dalej szukam i czytam, ale interesują mnie odpowiedzi z waszego doświadczenia. Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPISY POZDRAWIAM WSZYSTKICH

"... i choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę..."
+07.04.2010-22:00+

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4421
z tego co wiem to nolva raczej nie wpływa na depreche, ale nie jestem pewny tej wypowiedzi, nie stosowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jasno tam było napisane, że nie wiadomo co jest przyczyną że on się powiesił, więc nie można zwalać na koksy
miał słaba psychikę, a jak ktoś ma jakieś problemy ze sobą i bierze saa to nie jest to zbyt rozsądne
sam jestem teraz na dłuższym offie i chyba trochę on jeszcze niestety potrwa
na pewno samopoczucie jest gorsze, człowiek przyzwyczaja się do mocy na bombie, zwłaszcza do mocy testosteronu
jak po dłuższym czasie wynoszenia go grubo ponad normę wraca do poziomu normalnego to jest to trochę szok.....ale żeby odrazu depresje czy myśli samobójcze?u mnie w żadnym wypadku, trzeba sie pogodzić z tym, że kiedyś może być taka sytuacja, że nie bedzie można dalej wbijać, jak ktoś nie potrafi tego przyjąć to jest to taki sam nałóg jak każdy inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7606
Generalie, historie typu: zabili i poćwiartowali matke bo uzywali SAA itd. są grubo przesadzone i rozdmuchane na potrzeby gazet i innych mediow, bo o czyms przeciez pisac trzeba. Ile tak naprawde znacie ludzi uzywajacych dopingu, którym cieknie piana w wyniku agresji, albo rzucaja sie z mostu, bo musza przejsc na off? Jesli takie osoby są, to pewnie nie potrafily poradzic sobie ze soba jeszcze zanim cokolwiek wbily.

Jesli chodzi o mnie, to szczerze mowiac lepiej czuje sie na Offie nie wiem, moze dlatego, ze robie 1 cykl rocznie, ale nigdy nie mialem zadnych jazd albo dolow z tym zwiazanych.
Pozdr

There's always a bigger fish

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
Podobno Clomid powoduje doły psychiczne. Ale chyba każdy musi się godzić z efektami ubocznymi biorąc środki farmakologiczne bez konsultacji z lekarzem i nie do końca zgodnie z ich przeznaczeniem, a tym bardziej dawkowaniem :) . W mojej opinii jeśli koks sam w sobie poprowadził kogoś do samobójstwa to koleś był kompletnym frajerem z umysłem 12latka. Ludzie mają większe problemy niż pała stojąca do połowy i spadki :P ... i jakoś żyją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
Tak jak pisał Aras. Na bombie przyzwyczajasz się do mocy, na zejściu zaczyna ci jej brakować i można tu mówić o zmianach w psychice na początku można czuć się nie zbyt pewnie, chęc powrotu do samopoczucia na koksie co jest spowodowane obniżonym poziomem testa, oczywiście wszystko z czasem przechodzi i wracamy do normalnego stanu rzeczy. Pewnie osoby z nie zbyt silną psychiką przechodzą to znacznie gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
doly powoduja spadki po cyklu


jestesmy mezczyznami wiec badzmy twardzi

mocno stapam po swiecie

i nawet deka solo tego nie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
doly powoduja spadki po cyklu

spadki po cyklu powoduja doly

albo

doly spowodowane sa spadkami po cyklu

to tak odnosnie umiejetnosci poslugiwania sie ojczystym jezykiem
bo mi sie nudzi

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
micz to, że ukończyłeś korespondencyjny kurs poprawnej polszczyzny ESKK to nie oznacza, że możesz się popisywać

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26689
ja np. na offie mam problemy ze swoja **********ta glowa...mam rozne jazdy wiec odradzam branie sie za koks jak ktos ma slaba psyche bo moze zrobic sie nieciekawie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie krzycz Krzyku, nie bd jush

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
ogolnie polecam jak najrzadsze i najslabsze odbloki, no i bycie off tez nie sluzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIRST! Prośba o sprawdzenie.

Następny temat

cykl na clenie...

WHEY premium