SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MLEKO ZABIJA - NOWE DANE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Ja jadam płatki musli tropikalne(mieszankan różnych płatków i owoców kandyzowanych) do tego wkrajam banana popijając to szkalnką wody z sokiem pomarańczowym Hortexu w proporcji (3/4 woda mineralna 1/4 sok).
Jesto dobre zastępstwo mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Jeśli chodzi o smak to tak ale jeśli chodzi o białko to sok i woda raczej nie dadzą tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Może i masz rację z zawartością białka w mleku ale z tego co mi mówił dietetyk to po kazeinie (białko mleka) to raczej rogi rosną...
Z nieprzetworzonego mleka nie ma większego pożytku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
moim zdaniem to te wszystkie badania i art można do śmietnika wyrzucić. przecież już dawno zostało powiedziane że szkodliwy nie jest dany środek tylko ilość. to tak jak z alkoholem. 50gr pomaga a 500gr truje. ja sam piję mleko od jakiś 10lat w ilości od 1 do 2 litrów dziennie . jest to przecież dobre źródło białka. nie piję jednak litra na raz tylko np rozrabiam sobie w nim paszę trzy razy dziennie.

...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 518
Nie znam się na tym. Do tej pory piłem 3 litry maślanki dziennie, może mi to zaszkodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
wszystko z umiarem 1l wystarczy bo galaktoza podobnie metabolizuje sie do fruktozy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1979
Stary, przeciez LEON pił codziennie 2 mleka i jaki był silny. Mój kumpel chodzi z nami na siłownię ale nie ćwiczy tylko siedzi i pije mleko i jara szlugi. I jest bardzo silny, tylko rzeźby trochę nie ma.

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
super

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
coś w tym jest, w moim przypadku nie wiem czy własnie o mleko chodzi ale... zawsze w domu mi podawano mleko, raz wiecje raz mniej ale zawsze jakos sie w diecie znalazło. Chorowałem czesto, głownie drobne przeziebienia, grypa i zapalenie ucha, bóle brzucha. W te wakacje wyjechałem do USA, byłem tam 4 miesiace, jedzenie tam mailem za darmo, mleko tez było ale mleka nie spozywałem, po prostu mi nie samkowało tamtejsze. Tam jak i u nas ( jestem juz w Polsce od 3 mieisecy i tez nie spozyłem ani kropli) nie zachorowałem dosłownie na nic.. U nas jak widac pogoda jest jaka jest a mnie nic nie bierze... Tak że nie wiem czy to mleko czy moze zmiana klimatu ale po tym artykule daje do myślenia:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
nadmiar wszystkiego szkodzi, ale obwinianie pojedynczego składnika o wszystko co złe (nadwagę, utratę zdrowia) raczej nie ma sensu i świadczy o braku wiedzy osób które mają takie zdanie... na nasze zdrowie ma wpływ wiele czynników ja podzielam tą wypowiedz:

The anti-milk people = retards

Zmieniony przez - ellis w dniu 2005-12-09 14:15:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozniejszy posilek

Następny temat

Jaka dieta - jestem kompletnie zielony

WHEY premium