SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MK 677 + KARDARYNA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 655

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

95

Wzrost

192

Obwód ramienia

-

Obwód klatki

-

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

rok

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3500 kcal 200g białka

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

push fbw pull

Cel cyklu

zwiększenie masy mięsniowej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

do niczego

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

2200

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

ławka 100kg reszty nie sprawdzałem przez wysokie ryzyko kontuzji przy danych ćwiczeniach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 21 lat Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 76
kardaryna + mk677 dla osoby ze stażem rok na siłowni po 3 miesięcznej przerwie z dobrą dietą 3500kcal 2g białka/kg mc (czytsa masa) 4 treningi w tygodniu 95kg 192cm wzrostu 21 lat oprócz kreatyny nigdy nic nie stosowałem więc zastanawiam się czy odczuje jakieś efekty wow po załóżmy 2 miesięcznym cyklu, jakie badania w trakcie i przed zrobić i na jakie efekty uboczne się przygotować i czy rzeczywiście te środki są bezpiecznie jezeli nie to co innego bo mam wrazenie ze wykorzystałem cały potencjał i zatrzymałem się z sylwetką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Jeśli po roku ćwiczeń "masz wrażenie, ze wykorzystałeś cały potencjał i zatrzymałeś się z rozwojem sylwetki", to polecam zmianę sportu, na coś gdzie będziesz mógł potrenować dłużej niż rok i wykorzystać ten ponadprzeciętny potencjał organizmu, do adaptacji - do uprawianej dyscypliny. Może coś dużo trudniejszego? Polecam wybrać którąś z dyscyplin, z takich jak: Cheese-Rolling, Boks szachowy, Quidditch, Sepak Takraw czy Eukonkanto.
Skoro tak szybko, bo w rok, rozwiązałeś budowanie sylwetki, to co to dla Ciebie? )

Polecamy również: Brak efektów w treningu: "robię masę czyli rzeźbę"


Prześmiewczy post, bo nie da się inaczej skomentować tego typu tekstów. Ty po zaledwie roku treningu, czyli stażu dalej początkującego, piszesz o braku potencjału i rozwoju i szukasz sarmów, zaraz pewnie dopingu, jako rozwiązania tego "problemu". Może tak zacznij od elementarnych podstaw, jak stosowanie dobrze zbilansowanej diety, trenowaniu jak facet, suplementacji,a potem całej reszty. Pokaż nam ten swój zatrzymany potencjał, wrzuć tutaj zdjęcia sylwetki - musi robić wrażenie po tym roku treningów, wrzuć swoją michę i trening do oceny, uświadom jak wyglądają podstawowe wyniki siłowe u osoby, której po roku zatrzymał się całościowy progres i możliwości rozwoju...

lub po prostu skończ się ośmieszać, zacznij jeść jak mężczyzna , tak samo trenować, dorzuć kreatynę do stałej suplementacji, cytruline i beta alaninę i za parę lat wrzuć podobny temat, amen.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 21 lat Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 76
Przerobiłem już ten temat na forum, szukam bardziej spersonalizowanej opinii jeżeli chodzi o mój staż, cel jaki chcę osiągnąć i zmniejszenie efektów ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
Możesz wrzucić 20/30 mg GW na czczo
I Mk jak jest problem z jedzeniem to 30 mg rano jak nie to 30 mg przed snem
To środki bardzo dobrze tolerowane przez organizm
Kontroluj cukier na Mk
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susta plus boldek

Następny temat

pierwszy okres masowy i pozniej redukcji przed zawodami pomoc w doborze dawek

WHEY premium