SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy okres masowy i pozniej redukcji przed zawodami pomoc w doborze dawek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1300
Czesc
Jestem w okresie masowym 1 miesiac obecnie ok 5200/5500 kalorii, jeszcze 2-3 miesiace i zastanawialem sie nad dawkami. Aktualnie u mnie jest 250 mg test e2d, 210 bold e2d, 175 deki e2d, zadnych sajdow jak do tej pory i mysle ze moglbym spokojnie zwiekszac jak nadzieje sie na sciane. Czytalem i natknalem sie na dwie szkoly u kulturystow, z jednej strony sa ci ktorzy w okresie masowym zwiekszaja dawki do najwyzszych, a z drugiej ci, ktorzy juz podczas redukcji.(wiadomo juz inne srodki itd). Mam w takim razie pytanie, co wy byscie z autopsji bardziej polecali jesli chodzi o dawki (szczegolnie interesuje mnie jak to jest z testo) i o ile zwiekszyc kazdy poszczegolny z podanych wyzej jak juz bede musial.
1. WIEK:19. WAGA:97
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps:44
-klatka:118
-udo:64
-talia:86
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3
6. DIETA:
-białko: 330
-węglowodany: 700
-tłuszcz:90-100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: testosteon enan 250 e4d 4 miesiace, test tren hgh bold, test bold oxa, test npp oxa, deka
8. TRENING: ppl, klata plecy, ramiona
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:enan 250 e4d 12 miesiecy
11. POZIOM BF%:13-14
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry/dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:chyba nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):-
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 135
-martwy ciąg: 240
-przysiad:215
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94666 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
Co ty chcesz zwiększcie jak cykl.masz grubszy jak czesc zawodowców?
Jedyne co to hgh/insa plus tarczycowe do dołożenia chociaż tylko patrzeć kiedy organizm siadzie na takich bombach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1300
To w takim razie myślę, że już pozostanę do końca masy na tych dawkach. Teraz jeśli mógłbyś mi powiedzieć to podstawę (testa) na redukcji zmniejszyć, żeby też ograniczyć tą retencję. Co do samych dawek to wiem, że są faktycznie duże, dlatego myślałem żeby po zawodach wejść na mostek, a potem zwiększać te dawki zaczynając od mniejszych na samym początku. Tarczycowe to biorę nowo ed naczczo 75 mcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1300
Novo tylko prozdrowotnie przepisane przez endo, bo t3 i t4 było poniżej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MK 677 + KARDARYNA

Następny temat

Testosteron na 1 miejsc

WHEY premium