SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MICR0N: test treningów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Dlatego napisalem ze carbo git, czyli tak jak planujesz (po treningu) jest ok.

Wymiotowanie nie ma sensu. Pamietaj ze zwymiotowane sie nie liczy jako zjedzone Z mojego doswiadczenia powiem Ci ze latwiej mi wchodza mniejsze posilki czesciej. Mam dwa na ok 1000kcal i reszte tak po 500 albo mniej (ale moze Ty tez, juz znowu zapomnialem). Tu masz moja "diete" jesli Cie zainteresuje https://www.sfd.pl/Dopasowanie_suplementacji_do_rozkladu_dnia-t308817.html W sumie pod pewnymi wzgledami podobna do Twojej.

A co do odczuc to chodzi mi raczej o ogolne, dlugofalowe takie. Czy generalnie "bawilo Cie" cwiczenie czy raczej cwiczyles z samozaparcia. Czy widziales efekty czy widziales ich brak. Itd.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
dzi

Nom, git git.

Damy rade pozmniejszam i będzie dobrze. Bez obawy nie dam z siebie wyrzucić posiłku. Dzieki za linka.

Poprostu ćwiczyłem bo miałem chęć i zmobilizowanie, plan podobał mi się do czasu, gdy nie zauważałem rozrostu biecepsa i tricepsa <jakaś słaba pompa>. Nogi nie chciało mi się robić tych cholernych przysiadów, ale wkońcu się przyzwyczaiłem, te przednie zaś są fajne. Za mały dałem sobie wysiłek przy nogach na maszynie. Łydki jestem bardzo zadowolony, z chęcią katowałem do palenia. Wyciskanie na klatę jakoś tak dziwnie lekko czułem ,że po zakończeniu klaty jakieś 15 minut odpoczynku i klata jakby nic nie poczuła. Co do wyciskania na skosie to było ciężko, ale przy tym ćwiczeniu czuję klatke. Przenoszenie hantla lubię te ćwiczenie, ale nie jestem pewien czy czasem nie robię na plecy <bądź motyle> do tego brzuch sie fajnie rozciąga.
Klatka jednym słowem rosła albo to nie klatka tylko motyle :D sam nie wiem, bo w obwodzie jest więcej. Przedramienia to jak każdy nie lubi ostatecznego bólu ich <trzepie się rękoma przy tym bólu>, ale jak najbardziej ćwiczyłem by mieć coś więcej. Z drugiej strony to jak chciałem dać większy ciężar na te przedramiona to rwało mi nadgarstki. Barki tutaj podoba mi się te wyciskanie sztangą, ale za to te sztangielki mi nie wchodzą ciągle muszę robić takim samym ciężarem. Plecy tutaj podobało mi się ich ćwiczenie, podciąganie ok, wiosło fajne te "Yates Row", ale zastanawiam się czy będe miał takie motyle rozległe czy skupione przy górze <wolę mieć takie przy górze> nie podoba mi się typ pleców V. Wiosłowanie hantlem uwielbiam to ćwiczenie czuję tutaj ,że ćwiczę naprawdę. Martwy jakoś tak za lekko, a wkoncu nie mogłem zwiększać bo miałem robić ciężarem od przednich przysiadów.
***
Czyli podsumowując to generalnie po treningu bicepsa/tricpesa byłem nie zadowolony, bo koledze to ładnie rośnie <no ale on z drugiej strony to, wchłania Xpand itp.>...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Jak nie chcesz miec plecow V to nie cwicz
A przenoszenie jest na motyle.

Dzieki za wypis.

Ja stawiam ze jak bedziesz jadl i robil cwiczenia ktore lubisz bedziesz rosl. Tylko musialbys polubic nogi

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
dzi

Nom, pewnie, że chce mieć te V, ale nie takie pełne, przecież wiesz ,że sa 2 rózne odmiany pleców :) takie jak opisałem...

Lubię, ćwiczyć tylko nie mam na siłowni dobrym stojaków <narazie zrobiłem uchwyty na ściance działowej i jest jako tako, ciężko dorzucać kg. i odkłada się nie wygodnie sztangę>. Ale niedługo składamy się na stojaczki. Więc będzie dobrze, i zaczne z miłą chęcią ćwiczyć nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
z biegiem czasu zobaczysz jak lepiej ci dieta podchodzi, więcej węgli, czy więcej tłuszczy.

optymalna ilosc białka dla ciebie, itd.
później tylko stopniowo dodawać np co 2-3 miechy wystarczy 100 kcal by iść do przodu.

ja też kiedyś liczyłem wszystko, z biegiem czasu na czuja wiem ile mam jeść.

nawet nie musze ważyć ryzu na wage- też zawsze trafie 120 g
na garscie wrzucam hehe.

pzdr i bede tutaj zaglądał, moze będę mógł w czymś pomóc.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-02-26 17:52:12

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
Don Garcia

Yhym, już dużo się dowiedziałem na temat tej diety i zwiększania kcal.
Teraz tylko pozostaje mi zacząć dobry trening.
Dziekuję Don za wsparcie i za śledzenie mojego tematu.

I tak jak pisałem, wrzucam foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938


Bicepsy Przodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938


Mięśnie najszersze grzbietu przodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938


Mięśnie dwugłowe ramion tyłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie

Następny temat

wielka kolekcja filmow kulturystycznych

WHEY premium