SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANOLON ''LYKA LABS''

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
moge sięwypowiedzieć na temat mwtanolonu w płynie. Jest rewelacja! co do tabletek :nie brałem ale znajomi chwalą

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
chwalą ? no to ladnie mam andziej ze towarek bdzie dzialal jak nalezy

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
zakupilem ta metke zobaczymy czy dziala moze fotki tabsow zrobie

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
miczelx a Ty jak masz moze byś sie kiedys w końcu wypowiedział sensownie a nie tylko dogadujesz przeciez jestes ekspertem a po h... pisze po to zeby odpowiedziec na pytanie było chyba jasne !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
ale pojechal po tobie

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13582


Wczoraj to kupilem za 30zl


rozumiem ze good? Zjem to wam powiem jak poczesalo...



ktos to juz jadl w koncy czy nie?

Pozdrawiam wszystkich VTEC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585


mambe owocowa mam i ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumple wcinali Metanolon i jeden mowi ze extra meta idzie ladnie a drugi mowil ze nicc kompletenie nicc wiec sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
proste przetestuj na sobie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
witam ponownie zwracam sie do was z prosba o doradzenie mi w jaki sposób najlepiej rozłozyc sobie cyklik z 100tab.tego srodka.Dodam ze jadę juz na nim tydzien po 2 bletki dziennie po tygodniu czuje sie juz spięty a na siłce to masakra cwicze według swojego planu po kórym jak wychodziłem z siłki byłem zmęczony a teraz moge dalej machać zwracam sie tez z pytaniem czy zwiekszać cięzar czy raczej nie forsować za bardzo organizmu??> planowałem brac w nastepujący sposób 23432 chociaz czytajac posty zauwazyłem ze wiele ludzi pisze iz metoda 223321 lub 233221 bylaby lepsza co o tym myślicie macie jakies inne propozycje rozlozenia cyklu?? nie jest to mój pierwszy cykl z metą diete mam zbilansowaną odzywki,witaminki,osłonki zakupione mój staz to prawie 4 lata dzięki za odp wynagrodze sogami POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

syfy po cyklu

Następny temat

Prosze o pomoc co do winka

WHEY premium