SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

syfy po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema jestem po cyklu deka wins stanabol po 2 miechach od cyklu wyskoczyło mi dosyc syfów na twarzy nie wiecie po ilu miesiacach to schodzi?niektore są takie pod skórne co nawet wycisnac nie idzie pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9774
Nie ma sie co bać ja tez to mam za każdym razem schodzi jak leczysz szybciej jak nie troche wolniej ale też. Idz na solar mniej razi w oczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie ma na to reguły....

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24
Się uklad hormonalny ureguluje to zejdzie...

Meine Stadt, mein Bezirk, mein Viertel, meine Gegend,
meine Straße, mein Zuhause, mein Block!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Przemo1 a Ty znów DECE bez testa walisz ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
harold niop ale w tym wypadku to blokada nie nastapila a walilem deki 300mg tyg winsa 50mg c2d i stanabol 25mg ed widac ze sie nic nie nauczylem nie chcialem testa bo i tak prawie łysy jestem hmm po tym cyklu nie zrobilem odbloku moze dlatego mi ryj wysyfilo wczesniej clomid wszamalem zawsze i było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
najlepiej idz do dermatologa

szybciej zejdzie da ci jakiś antybiotyk
a jak zostaną blizny moze je usunąc

dobrze też słońce robi na syfy

-----
Masa z tobą
-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Się uklad hormonalny ureguluje to zejdzie..."
nie koniecznie
"dobrze też słońce robi na syfy"
slonce wysusza--> wiecej loju --> wiecej syfu, jak chcesz opalac to nawilzaj
Ogolnie to przejzyj dawne posty, jest tam troszke o pocyklowej pielegnacji skory, jak to nie pomoze to tylko dermatolog. Zreszta moze od razu idz do lekarza.. to zalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypisal mi jakis unidox*****a dał masc klindacin tez gowno dało a wrecz przeciwnie eeee*****owo nstrasznie bo nigdy syfow nie mialem a tu nagle ale walic to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
nie uregulowales poziomu testa po cyklu i teraz masz burdel ;/ Albo nie miales deki i waliles tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
moze byc sraka

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
jakies skutki muza być

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efka a nerki

Następny temat

METANOLON ''LYKA LABS''

WHEY premium