SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANOLON ''LYKA LABS''

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
łoj moze troszke nie czekam na ten planik od gregora mam nadzieje ze bedzie mi pasował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
porozdawane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
ok dzieki gregor spoko trening tym bardziej ze napisany przez kogos kto sie naprawde na tym zna tylko mam teraz watpliwosci w który dzien które cwiczenia czy tak ajk wczesniej napisałes czy jak??sog oczywiscie poleciał dałbym drugiego ale niestety nie mozna chyba ze w innym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robilem tak jak masz napisane. a jak nie cwiczysz nog to zrob sobie srode wolna ale uwazam ze glupota jest je zaniedbywac. wiec cwicz. to jest optymalnie rozpisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
moze najpierw cza bylo ulozyc trening a pozniej brac sie za koks co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez tak mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
no w sumie to ja mam ułozony trening tak po swojemu i wiem ze dobrze mi z tym było ale pora na jakies zmiany a jeszcze na koxie to mus dosłownie a tak poza to nie wiedziałem sam czy bede brał ta mete czy nie takze z deczka to spontan był ale jest ok dzieki za rady POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
... a nog nie trenujesz bo jezdzisz na rowerze czy grasz w pilke nozna

Ludzie nie mam slow...

po co zabierac sie za doping skoro treningu nie traktujecie powaznie.
Najwieksza grupa miesniowa, ktorej trening(przysiady)powoduje przyrost masy ciala,zwiekszone wydzielanie hormonu wzrostu,zwieksza sile ogolna itd.

Wiem ze Wam sie nie chce trenowac nog gdyz przysiady to najciezsze cwiczenie ktore poprawnie wykonywane (odpowiednia technika i ciezar)jest niezwykle meczace,czasami doprowadza do wymiotow a po co sie meczyc skoro mozna chodzic w spodniach dresowych, za.***ac zastrzyk i patrzec jak bic puchnie...

Nietedy droga, drodzy koledzy...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
ok Aleks dzięki za wskazówki ale czy bieganie nie wystarczy??w sumie to miałem kiedys ochote zaczać cwiczyc nogi ale jakis opór mam taki ze szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
no ja po przysiadach oddechu nie moge zlaplac ale robie moze to sie zmieni

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

syfy po cyklu

Następny temat

Prosze o pomoc co do winka

WHEY premium