SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M1T w polaczeniu z Animalpak-jak brac?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Oczywiscie, ze mam. Legal Gear M1T soft gels, Rich Gaspari M One T, German American Methyl Depot M1T, Methyl 1 Test SNS i cos tam jeszcze.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5858
moje m1t jeszcze nie doszlo:),ale jest napisane ,ze 1 tab to 5 mg.Szoho-czy moglbys mi napisac gdzie mozna dostac te specyfiki co napisales?i jak je dawkowac? i czy sa duzo lepsze w dzialaniu od Sylimarol.dziekowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Liver-X to bez kitu cudowny środek , odczujesz go zwłaszcza przy cyklach z takim gównem jak meta czy m1t.

gdzie dostępne jak masz gg to ci napisze jak nie to napisz to tutaj napisze ci meila

a R-ala wszedzie dostepny bx r-types w miare cenowo wychodzą

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-01-25 12:19:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5858
moj numer gg to 4897646
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Szoho ale cenowo róznica jest duża.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
To jest jego pierwszy cykl więc nie potrzeba mu bardziej zaawansowanych środków na ochrone wątroby.Po 4 tygodniach nic mu się nie stanie jeśli będzie przestrzegał zasad i tyle.Jeśli ma kase i chce ją koniecznie wydać to nie ma sprawy.

peace bro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5858
siemanko.bonx-mam pytanko jeszcze jak bede chcial zrobic tak ze bede bral 2 tyg i 2 tyg przerwy to jak brac clomig?dziekowka za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5858
bondx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
Podczas cykli 2 tygodniowych nie blokujesz się-nie przekraczaj dawki 4 tabsów a napewno sie nie zablokujesz:).W czasie tej przerwy wystarczy tribulusik.

peace bro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5858
czyli co -bez clomidu?.chce zrobic przerwe bo jadlem po 2 tab i w dwa tygodnie przytylem 6kg!!!:)czyli mowisz ze tribulus starczy.kreatyna bedzie dzialac podczas tej przerwy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka vs Prolo

Następny temat

Sally ---> Clen

WHEY premium