SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój zestaw i propozycje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
"-talia:94 "


masz sadlo

i nie zdziw sie jesli po zrobieniu zarysu miesni zmierzysz biceps i okaze sie ze jest tam 38cm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
60 kurva ty buraku juz cie nie umie czytac!! a czy wziales pod uwage ze ktos moze miec mega prostowniki plecow ktore daja taki wymiar?? ze ktos moze miec szeroka talie? kurva jak ja kocham ocenianie kogos czy ma sadlo czy nie po talii -przeciez to paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
juz predzej skosne brzucha robia obwod niz prostowniki, pozatym kto tu ma prostowniki jak moze z 10% osob na tym forum robi MC?

a jak nie mozesz mnie czytac(bo przeraza wszystko co dobiega od standardow?) to kup se korektor

wiem ze zawsze miales problemy ze zbudowaniem poarzadnej sylwetki, ale to nie powod zeby sie denerwowac, sam nigdy nie bede mial takiej formy jakbym chcial, chyba ze o***ie tira z hgh na pokladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
To dobre jest -ja sie nie denerwuje bo tu akurat nie ma nic o mojej sylwetce , ktorej tak na dobra sprawe nikt nie widzial od jakiegos czasu- btw chooj cie obchodzi jak wygladam i czy mam problemy czy moze je zazegnalem?, a jakbys byl tak madry jak udajesz to bys wqiedzial ze nie ocenia sie sylwietki po talii -tymbardziej jak nie widzisz jak ktos wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 639
94 w pasie, może dlatego że mam dość bardzo szerokie plecu i w dół talie, bruch mam lekko wypukły a sadłem bym tego nie nazwał...może mało trenowany, dobra

obrałem se taki saa, odpowiedźcie czy dobry..

1-6 NPP 50mg EOD
1-8 Prop 100mg EOD
4-9 WIN ORAL 30mg ED

wyrzuciłem mete i zamiast enana dałem NPP, co wy na to, tak zostawić czy ok,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
przeciagnij npp do 8 i podbij dawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 639
tylko to nic więcej? wtedy będzie dobrze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
tak wystarczy to -pilnuj michy i gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
cykl jest.
a gdzie odblok?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 639
nie no będie odblok, narazie o nim nie myślę, ale jak wiesz to napisz mi jak ma wyglądać, bo mi się zdaje że 2 tygodnie po ostatnim strzale NPP, 1 dzień 3tab, 2 dzień 2 tab, do końca przez ? dni po 1 tab, ale jak możesz to napisz mi dokladnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki PH wybrać?

Następny temat

boli po strzałach?

WHEY premium