SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy raz z fitnessem i odżywianiem :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o cholera, a ja zamówiłam 3 paczki po 100


przypomnijcie mi nastepnym razem,żebym nie zamawiała nic po 24... zamówiłam nasiona zamiast tabsów

Zmieniony przez - DeePn w dniu 2011-09-14 00:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
to moze za pare miesiecy staniesz sie dostawca stevii na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o, to jest jakas mysl
to teraz pobawie się w zielarke i poczytam jak to "cudo" się sadzi

Zmieniony przez - DeePn w dniu 2011-09-14 01:02:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
3. czy po treningu (koło 21) mogę zjeść ziemniaki z kotletami z piersi z kurczaka i serem odtłuszczonym w środku ?
(...) Zjedz kotlety z warzywami i np. soczewicą/kaszą gryczaną/ciecierzycą

masz na myśli trening siłowy? jeśli tak, to przychylam się do zdania Rudej, ale jeśli aero, to ja bym węgli po nim nie dawała, bo po pierwsze nie traktowałabym tego jak trening (a posiłku jako okołotreningowy czyt. zawierający węgle) a po drugie - węgli na noc lepiej nie (no chyba że po siłowym właśnie)

4. czy powinnam usunąć ten przepis z ulubionych? [[https://www.sfd.pl/zayebista_pełnoziarnista_pizza_%__;D-t562030.html] 
Zamiast tego polecam Ci coś lżejszego: znajdź w "Lejdis w kuchni" przepis na babeczki-muffinki z jajek, kurczaka i warzyw, i upiecz w formie do tarty, posyp ewentualnie odrobiną żółtego sera - wygląda jak pizza, smakuje zacnie, węgli tyle co nic :)

9. co powinnam zjesc przed aerobikiem ? np mięso + makaron ?
Coś lekkiego i energetycznego. Jak wypróbujesz parę opcji to sama zobaczysz, po czym Ci się najlepiej hasa

10. jak to naprawdę wygląda z alkoholem. Wiem,że jest bardzo kaloryczny i najlepiej zebym została o wodzie, ale niedlugo mam np wielkie spotkanie ze starymi znajomymi i wiem,ze przy niej nie wysiedze czy np odbiciem takiego milego wieczoru będzie dodatkowa godzina zajęc aerobowych ?
Myślę, że o dyspensę powinnaś się ubiegać u szefostwa, ale jeśli naprawdę nie trawisz wina, to ja bym doradziła wódkę + woda z cytryną. Kalorycznie ujdzie w tłoku, a zapojka w takiej postaci zapobiegnie odwodnieniu -> kacowi (przynajmniej wg mojej wiedzy). Ja osobiście jak planuję zakrapiany wieczór (na redukcji ultra rzadko), to wliczam kaloryczność alku do bilansu, więc jeśli chcę zachować nieprzekroczoną ilość kcal, a jednocześnie nie umrzeć z głodu, mogę sobie pozwolić na max. 2 jednostki alkoholu - i wszystko reguluje się samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam jeszcze pytanie do wyzej wymienionych:
11. czy jakis ser feta light mogę dorzucac do sałatek warzywnych ?
12. poleciciie jakies mięso procz wołowiny, kurczaka i ryby na obiady ?
i czy taka wołowina mielona z biedronki nadaje sie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
jeszcze masz indyka lepiej smakuje niz kura i podroby serca, watrobki

Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-09-14 13:26:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie indyk jest obrzydliwy, podroby same wypadają mi z ust.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Naprawdę przeczytaj to: https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html 

-mięsa chude: drób (kurczaki, indyki, przepiórki itp.), wołowina, dziczyzna, wieprzowina, wątróbki (z umiarem), podroby (żołądki, serca z umiarem).
-mięsa tłuste z umiarem


Na obiad możesz też robić kotlety ze strączkowcyh, z jajek etc. Możliwości jest cała masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rewelacyjny link! dziekuje bulinka_86
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fruktoza w owocach

Następny temat

Waże 45 kg i mam strasznie szerokie biodra

WHEY premium