SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój motywator - Sabina

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Dzisiejsza miska. Zero nabiału :) Proszę o kolejne uwagi co jeszcze zmienić?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Nie mogę edytować poprzedniej wypowiedzi a była niekompletna.

Ta jest poprawna.






Zmieniony przez - SabinkaRSL w dniu 2013-06-12 20:55:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poledwica sopocka jesli jest kupna to niezbyt dobry pomysl, tak samo bulki grahamki. polecam upieczenie wlasnego chleb lub poszukanie zaufanej piekarni z chlebem zytnim za zakwasie. warzyw nie wliczamy (chyba ze bylo inne zalecenie) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Miałam zalecone wyeliminowanie nabiału :) Czytała o tych warzywach zielonych, żeby nie wliczać ale pisało również, że właśnie ktoś ma tak zalecone :). Ta polędwica sobocka to jest nie do końca sopocka ale z wędzarni w Intermarche uwędzona polędwiczka :) Nazywa się to sopelek. Napewno jest to dobrej jakości, i prawdopodobnie nie zawiera żadnych zbędnych dodatków. Ale nie wiem ile ma kcal itd więc zamiennie wpisałam sopocką. A po piekarniach muszę popytać. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Musiałam zrobić dwa dni odpoczynku bo organizm zaczął się buntować :) Już w środę myślałam, że nie dam rady ale jakoś ostatkiem sił dałam radę dokończyć trening. Miałam bardzo intensywny tydzień w pracy i w czwartek postanowiłam odpocząć a piątek nie wyrobiłam się czasowo na siłownię. Efekty niesamowite dzisiaj, wszystko mi szło jak z płatka a przeszłam z 2 na 3 serie :)

Dzisiejszy trening



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Dzisiejsza miska. Proszę specjalistki o ocenę czy idę w dobrym kierunku :)

Jeszcze muszę wymyślić jeden posiłek na dzisiaj.







Zmieniony przez - SabinkaRSL w dniu 2013-06-15 15:40:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Mam zalecenie 1900 kcal, 130b/150 ww, reszta tłuszcze.

Macie propozycje jak uzupełnić dzisiejszą miskę? Trochę białka i reszta tłuszcze ale żadnych ww :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
W końcu doczekałam się zdjęć całej sylwetki. Jako pierwsze zdjęcie z września 2012. Potem byłam na diecie dukana i biegałam. Pozostałe zdjęcia przedstawiają mnie dzisiaj :) Po 2 tygodniach siłowni ;). Proszę o opinie. Przyjmę wszelką krytykę :) aaa i proszę specjalistki o powiedzenie mi jaki mam typ sylwetki bo ja nie potrafię się zakwalifikować do żadnej :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zrób z opuszczonymi rękoma tyłem. Krzywa jestes na pewno.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Zrobię jutro bo fotograf już śpi. Właśnie nie wiedziałam co z rękami zrobić. Jak byłam w podstawówce chodziłam na gimnastykę korekcyjną z powodu krzywej łopatki, może to być to?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ćwiczenia w ciąży

Następny temat

ukształtowanie formy

WHEY premium