SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój motywator - Sabina

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Dzięki wielkie. Będę analizowała tematy i produkty, mam nadzieję, że coś wymyślę.

Zielona jestem w temacie takiego odżywiania a nie w ogóle :) Wiem, że jajka to nie nabiał :)

Zaraz jadę na siłownię. Dziś same aeroby. Mam olbrzymie zakwasy brzucha. Boli w każdej pozycji, mam problem z wyprostowaniem się. Masakra. Ale nie poddam się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Wczorajszy trening aerobowy:

30 min bieżnia 9,50 km/h
30 min orbitrek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Dzisiejszy trening

Co sądzicie? Sama dopasowuję obciążenia metodą prób :). Mam nadzieję, że z biegiem czasu będą większe. Ja z dnia na dzień jestem coraz bardziej zachwycona siłownią:)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Co to za trening?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Mam plan treningowy z siłowni. Na każdy dzień inny. Dziś przypadło na trening 3 dnia.

1 dzień trening siłowy
2 dzień trening siłowy
3 dzień aeroby 60 minut
4 dzień trening siłowy
5 dzień trening siłowy

Zastanawiam się czy mogę zrobić tak, że zawsze po 2 dniach siłowych dzień aerobów ? żeby zachować ciągłość.
Lub 6 i 7 dzień aerobów lub 6 dzień aeroby a 7 wolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Wiem, że jest źle. Ale nawet nie mam czasu iść na zakupy. Ciągle czytam i myślę o dobrym ułożeniu miski. W sobotę jadę na wielkie zakupy. Wracam dziennie do domu około 19 i zanim ogarnę się po treningu i pójdę na spacer z psem jest już około 22 a rano trzeba do pracy wstawać i niestety muszę póki co zadowolić się zapasami z lodówki. Mam nadzieję, że te kilka dni mi nie zaszkodzi. Trzymam się przynajmniej ilości spożywanych kalorii. Już tworzę powoli listę zakupową :) Schab bez kości, udka kurczaka, ryż brązowy :) żadnego nabiału. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić moją dietę bez mleka i jogurtów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twister wywal w pierwszej kolejności jeśli nie chcesz w krótkim czasie skończyć z dyskopatią odcinka lędźwiowego kręgoslupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Te ćwiczenie opisane jako twister wykonuję na takiej maszynie jak na zdjęciu. Na mięśnie skośne brzucha. Mam z tego zrezygnować?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, masz z tego zrezygnować. jedno z najdurniejszych ćwiczeń wymyślonych przez sprzedawców maszyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1301
Szkoda bo to jedne z moich ulubionych ćwiczeń :) Bardzo fajnie mi się na nim ćwiczy i nie sprawia mi to jakichś problemów, czemu najtrudniejsze? mogłabyś napisać coś więcej na ten temat. Przed rozpoczęciem z siłownią często miałam bóle odcinka lędźwiowego a teraz nie odczuwam w ogóle bólu. A co z resztą ćwiczeń?
Ten twister mam w rozpisce w 3 dniach. Ten plan treningowy jest na 6 tygodni. Potem inny. Przez pierwsze 3 tygodnie 2 serie a potem po 3 serie. Jak myślisz realizować go pomijając te ćwiczenie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ćwiczenia w ciąży

Następny temat

ukształtowanie formy

WHEY premium