SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój cykl WYNIKI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
jakbys zrobil 7kg na odpowiedniej diecie moglbys sie spodziewac txt w formie ----->"miales wy***ke zmien dila"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
wolus twoje efekty to patologia
po cyklu na 3 srodkach !!!!!!!
a 2 hot dogi na kolacje to porazka

to samo zrobilbys na samej mecie a prz yodpowiedniej diecie by ci nie spadlo tyle, a peirwszy cykl na 3 srodkach to glupota

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Tu raczej chodzi nie o to,jak wykorzystał cykl,bo to oczywiste,że nie wykorzystał,ale o to na jakim etapie zaawansowania sie za to wziął.Ja nie mam zamiaru ciupać autorowi bo mnie to wali,to jest forum i można wymieniać sie info,a ty Woluś spiepszyłeś,bo to wszystko mogles jeszce normalnie osiągnąć...a ty teraz naruchałeś takie ilości soku,na jakie jeszce zdecydowanie miałeś dłuuuuuugi czas,sam zoabczysz,że będziesz żałował ,że tak teraz zrobiłeś,bo w sumie nie było jakoś specjalnie warto.Jak zawsze w****iają mnie komentarze matołów ,że sterydy to droga na skróty,tak w tym wypadku widać,jakie przypadki wyrabiają "renomę".Szkoda.Ale życze ci,żeby zostało coś z tego co teraz zrobiłeś.Szkoda zdrowia na takim etapie,rozumiem jak sie walczy o ~45 cm w bicepsie,czy tam 50,ale nie 40.To mój punkt widzenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
mi sie wydaje ze nawet przy dobrej diecie wiecej kg by nie zrobił dlatego, że duza ilosc soku zmarnowala się z racji małej ilosci receptorów.

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
ziemniak ty tutaj nie kozacz tylko pozdrow klaudie

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
buahaha.takie wyniki na takim cyklu??po prostu nieporozumienie:/

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
7 kg to nie malo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
co ty miczelx wiekszosc robi tyle na kreatynie.... :-I
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Jezeli ktoś myśli , że da się zrobić 7kg mięśni na takim cyklu to niech puknie się w głowe. A co do kreatyny to właśnie o niej i innych suplach powinieneś pomyśleć. Koks nie jest przeznaczony na taki poziom zaawansowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metandienonum czy metandienona??

Następny temat

Nolvadex kiedy ??

WHEY premium