SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój cykl WYNIKI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
sluchaj ,cala sprawa posypala sie o to ze nie przylozyles sie do cyklu,
ogolnie wielu ludzi tu juz w******lilo troche stuffu i widzac ze cyklujesz a nie trzymasz diety agresuja sie ,bo taki cykl to marnowanie siana ale przedewszytkim zdrowia...efekt 7 kg to nie malo, z tym ze po kilku tyg moze okazac sie ze 4 kg to zatrzymana woda..
wtedy dopiero zrozumiesz ze s******liles sprawe...
ze dla 3 kg nie oplacalo sie tak mieszac w organizmie, co innego gdybys byl starszy stazem...

nastepny cykl przemysl, dostosuj diete ewentualne suple i bedzie git;)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
Alg skad ty możesz wiedziec od czego ja wogóle zaczynalem..... jak ktos ma 28cm w łapie przy pierwszym kontakcie z siłownia, i waży 50kg to sprawa wyglada troche inaczej , bralem rózne suple , robilem postepy ale do czasu , naturalnie osiagniecie 40cm w łapie zajelo by mi liczac od samego poczatku z 5 lat , a niektórzy zaczynając mają cos koło tego ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
No ja dobrze rozumie ze z***alem sprawe , ze mogło byc lepiej bo to i kasa wydana no i zdrowie nadszarpnięte ale jak juz pisalem wcześniej za 3-4 tyg napisze co i jak ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Kariera na forum zaczołeś od tematu o mecie i obaw , że nakryją Cię rodzice. Masz 17lat i mówisz ,że ćwiczysz 5lat - przecież to niedorzeczne chyba ,że jesteś kimś w rodzaju Arniego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
ALG,to z jego profilu "Ćwicze od wrzesnia 03 " ;)Woluś 17 lat i tak przywaliłeś?i mówisz,mając no wlasciwie 18 lat,że wiecej nie mogles wycisnąc z sylwetki i sterydy w takim wieku i przy takich "osiągach" to było jedyne wyjscie?no teraz to Woluś P jestes z deka niepoważny człowiek



Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2005-12-11 22:57:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Kacperson - racja , mały kłamczuszek z niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
Przecież nie napisalem ze ćwicze 5lat tylko ze " ..naturalnie osiagniecie 40cm w łapie zajelo by mi liczac od samego poczatku z 5 lat ..." To chyba mała różnica i nikogo tutaj nie okłamuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Racja nie napisałeś ,że tyle . Skąd wiesz , że 40 miałbyś po 5latach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Wolus P - sympatyczny z Ciebie chłopak ale przemyśl swoje postępowanie i tak mi się zdaje , że masz kompleksy dlatego sięgnołeś po koks. Nie tędy droga , liczy się jakim jesteś człowiekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Alg, psychologu
Wolus, nie słuchaj pier.... oni sa zazdrośni pokaż fotki

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metandienonum czy metandienona??

Następny temat

Nolvadex kiedy ??

WHEY premium