SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój cykl WYNIKI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Wolus teraz elegancko wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
To były stare czasy i opowieści o tym że wszyscy robią 10kg w 2tyg na kreatynie :) A na marginesie forma rośnie .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Nie no spoko ktoś wygrzebał stary artukuł a ja nie popatrzyłem na date heh:P

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 81
Ja zaczynałem 1 kuracje to było coś w połowie kwietnia a skończyłem koniec czerwca.A więc wziołem 20 szczałów deci i do tego jeszcze mialłem 200 mety i testosterol 250mg.Jak zaczynałem robić klatke zaczynałem robić od 80 kg a skończyłem potem na 110kg,na raz wtedy podnosiłem 100kg a koniec kuracji 130kg na raz.Jak zaczynałem miałem na łapie 36 a skończyłem na 43 no niestety mam dosyć dużo roztępów ponieważ za szbko rosłem a skura niemogła nadążyć rosnąć no niestety teraz też wychodzą po kuracji roztępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Z tym przyrostem bika to Ty nie przesadziłeś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3502
mi po 60 tab mety poszlo 2-3 cm w lapie, waga +5 kg i wycisk + 15-20 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Napisałeś ile Ci poszło napisz tez ile Ci z tego spadło nie sztuka jest zrobić 4 czy 5 cm sztuką jest zrobić 3-4 i to utrzymać

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 81
Przez 2 tyg nie chodzilem na siłownie bo byłem na wakacjach a spadło mi w ty m czasie 1 cm ale znow mam 43 a wiec wiekszych spadków nie zonotowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
czytam czytam i musze powiedziec ze na swojej diecie zrobilem 6kg masy bez zadnych odzywek, sterydow itd... powiekszyly mi sie ramiona o1,5 cm w 2miesiace ) i uwaga mam 33.5 cm w bicepsie haha pozdro:PPP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metandienonum czy metandienona??

Następny temat

Nolvadex kiedy ??

Wiecej