SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luca Z Vitali

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12792

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

68

Wzrost

177

Staż treningowy

0

Obwód pasa

85

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

zdrowy

Stan zdrowia

Zdrowy

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Tak schudłem z 94kg do 68

Możliwosci finansowe

Wystarczający

Cel/problem/opis

rzeźba by nie tyć ale wyrzeźbić obecną mase
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Luca Brasi
Koretka dodana


Masz wkleić tu zrzut tej wypiski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Taka okazja, i on się jeszcze to olewa
Brać mnie

Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2012-10-10 16:30:32

Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2012-10-10 16:30:57

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TechAvi
Taka okazja, i on się jeszcze to olewa
Brać mnie

Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2012-10-10 16:30:32

Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2012-10-10 16:30:57

Nie spamuj tyle o swojej kandydaturze.
Jego sprawa jakie ma podejście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
inetheend ale ewidentna olewka z jego strony. co to ma być. Jestem na serio za Tech'em bo widziałem jego dziennik(w sumei to też go olał) ale jest bardziej staranny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
IneTheEnd O to chodzi ze ma zaj**istą szanse na sukces,A nie pokazuję tego jakbym ja miał takiego farta to bym od razu wziął sie za rozpiski, za żarcie treningi,a nie nic nie pisał i nie pokazywał ze chce do czegoś dojśc,Bo nie widać po nim jakiegoś wielkiego zaangażowania,Ja osobiście z sylwetka męczę sie non stop,a z Takimi dietetykami, i trenerami to masakra od razu pewnie był by progress,po prostu nie umie zrozumieć kolesia, I zreszta nie było widać ze cieszy sie z tego ze wszystko ma na talerzu a nic z tym nie robi, i do tego z górki,Ale bardziej chodzi o to ze przyszedł z tego badziewnego forum, i panowie chcą go ogarnąć po tym jak tam schudł,Chackudd,Nie ma sensu prowadzić dzienniku, ćwiczę dalej coś tam jem,Ale jeżeli nie mam trenera, i kogoś kto by zmotywował do ogarnięcia dziennika,to nie ma sensu robić rozpisek, Pozdrawiam,A ty Lucca weż sie do roboty bo malo kto mial taka szanse, i szczerze zazdroszcze ci,pozdrawiam :)

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
przeglądam Diety obecne jak inni mają i widzę że Moja Dieta to dno głownie pieczywo i samo Carb...80% Carb tłuszczu troche a białka brak ..Trzeba napisać od postaw tak myslę bo do tej pory na samej owsiance i pieczywie jade od długiego czasu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111391
Nie narzekaj tylko przekaż trenerom to co jesz,oni zrobią z tym porządek.. i staraj sie !

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
Zrobiony trening dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TechAvi
IneTheEnd O to chodzi ze ma zaj**istą szanse na sukces,A nie pokazuję tego jakbym ja miał takiego farta to bym od razu wziął sie za rozpiski, za żarcie treningi,a nie nic nie pisał i nie pokazywał ze chce do czegoś dojśc,Bo nie widać po nim jakiegoś wielkiego zaangaż... [...]

A to nie twoja sprawa Tylko jego, Bulla i Faftaq.
Spamowanie 'weźcie mnie' mu nie pomoże, a to któryś taki post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336129
trening zrealizowany zgodnie z zalecaniami?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do poprawy.

Następny temat

Plan na mase do oceny

forma lato