SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low carb na mini redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 373
Witam, jestem w okresie masowania już pięć miesięcy. Wiek 20lat, 92kg, 180cm, bf ok 18%. Chciałem wprowadzić mini redukcje dla poprawienie jakości masowania. Zastanawiam się czy low carb będzie dobra na mini redukcje czy lepiej dać zbilansowaną. Teraz leci około 3500kacl. Nie ukrywam że lepiej mi się podbija tłuszcze na masie czy na redzie. Co sądzicie o tym?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ma takiej konieczności aby stosować tego typu praktyki.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-04 16:55:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Jak Ci pasuje. Nam ciężko wybrać co będzie lepsze akurat dla Ciebie. Na pewno bym nie zaczynał z tak niskiej ilości kcal. Tłuszczów masz tyle co ja na high carb.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wstaw pełną ankietę działu.

Ostatni posiłek wygląda kontrowersyjnie, ryba w sosie z chlebem + białko nie bije na kolana pod kątem smakowitości, a dieta ma przede wszystkim dawać satysfakcje z jedzenia. Zdecydowanie jest za mało kalorii, ile wynosi Twoje CPM? osobiście nie widzę sensu LC bowiem jeśli się dobrze czujesz w takim zestawieniu to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 373
W sumie to za mało kalorii dałem, podbiłem trochę tłuszcze. Myślę że pociągnę to redukcję 4 tygodnie. Bardzo mało jest na forum o mini redukcji. Kilka filmików jest na you tube. Mało jest o makro na tej redukcji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Wstaw zdjęcie sylwetki do wglądu . Zapotrzebowanie liczyłeś wg wzoru ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ryby w sosie to wysoko przetworzony produkt, ostatni posiłek jest kiepsko zbilansowany. Dziwne, że nie doskwiera Ci głód po takiej przekąsce. Jak wygląda kwestia spożycia warzyw? brak owoców, źródeł omega-3. Nie dostosowałeś się do w/w wskazowek, zostałeś zapytany ile wynosi Twoje CPM?

Mini redukcja od redukcji różni się jedynie czasem i nic poza tym, jak wiadomo osoby z dość niskim poziomem tkanki tłuszczowej w ustroju nie potrzebują długiego okresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 373
Dudee nie słyszałem wcześniej o CPM wyszło mi 2841 kacl.Jak zaczynałem masować bilans zerowy 3100 kacl ze wzoru.Co do samej masy to była to robiona na oko. Trzymałem białko na poziomie 2g na kilogram, tłuszcze 0.8 na kilogram i wegle na oko.Lekka rotacja gdzie w dni treningowe wlatywało ich w opór. Więc ile kalorii wlatywało to tak do końca nie wiem. Ogólnie tego co wychodzi z filmików na yt to na mini cut chodzi o drastyczne obiekcie kacl nie którzy mówią o 700 a nawet 1000.Warzywka z mrożonek tak około 300gr wpada plus jakiś pomidor i papryka.Co do owoców nie mam. Wiem że dżem czy makrela w sosie to małe odstępstwo. Makrele będę wymieniał na jajecznice z pomidorami na oleju kokosowym, czy makrelę i łososia wędzonego. Co do omegi 3 to myślałem że olej lniany, oliwa z oliwek i rybka wystarczy. Co do ostatniego posiłku chciałem osiągnąć efekt kaziny łącząc koncentrat z tłuszczami. Co do zdjęcia postaram się dodać w tym tygodniu. Jestem wdzięczny za wszystkie sugestie i korekty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 373
Selfi z łazienki





Zmieniony przez - benman w dniu 2018-02-03 12:04:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Youtube to faktycznie jakościowe źródło wiedzy.

Wstawiłeś po prostu zdjęcie brzucha
Może warto wrzucić fotkę gdzie widać normalnie Twoją sylwetkę ( w pozycji neutralnej bok, tył, przód ).

,,Co do ostatniego posiłku chciałem osiągnąć efekt kaziny łącząc koncentrat z tłuszczami''

Nie rozumiem.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-03 12:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 373
Co do tego efektu kazeiny gdzieś tu na forum wyczytałem że nie warto kupować kazeiny bo można to samo uzyskać łącząc koncentrat z tłuszczami. Podobno tłuszcze powodują wolniejsze wchłanianie białka. Jak jest to nie wiem :'-(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Nie potrzebujesz tego żeby białko wolno uwalniało się przez czas snu. Nic to nie zmieni.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przekroczenie - niedojedzenie makro - kcal ok

Następny temat

Apetyt z rana

WHEY premium