SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana diety zbilansowanej na low carb pod koniec redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4132
Witam. Do wyjazdu na urlop zostały mi 5 tygodni. Do tego czasu chciałbym zrzucić resztę brzucha. Na górze już widać miesnie. Lecz na dole jeszcze troszke tłuszczu zostalo. Planuje teraz brać przez 4 tygodnie johimbine HCl 2.5mg plus kofeinę bezwonną. Wiem że johe zdala od wegli więc zastanawiam się czy warto zmienić dietę na low carb. Co o tym sadzicie?
Dodam że od września zjechałem 18kg i w pasie ze 105 na 86cm w tej chwili.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie musisz diety zmieniać tylko po prostu większy odstęp od posiłku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Większy odstęp od posiłku lub bierz johe , a później posilek białkowo tłuszczowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4132
Ok ale ma to jakiś sens żeby teraz to zmieniać? Da to lepsze efekty żeby spożywać teraz więcej tluszczy a mniej wegli czy już lepiej nie kombinować? Chodzi mi o to żeby jak najlepiej wykorzystać ten czas i johimbine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Ja np stosowałem tak że piłem johe za 30 min cardio rano na czczo, 40min rowerka i za 20-30min jadłem normalnie posilek z ww z tym że nie dawałem ich bardzo dużo max 50-60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Arek783
Ok ale ma to jakiś sens żeby teraz to zmieniać? Da to lepsze efekty żeby spożywać teraz więcej tluszczy a mniej wegli czy już lepiej nie kombinować? Chodzi mi o to żeby jak najlepiej wykorzystać ten czas i johimbine


Być może da. Ciężko jest to określić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hit czy kit?

Następny temat

pizza

WHEY premium