SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low Carb / CKD a sprawnosc umyslowa.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Witam, tego roku pisze mature. Aktualnie jestem nieco otluszczony, chcialbym przez 2 miesiace przejsc pierwsza redukcje. Prawdziwy cykl na mase z dieta mam juz za soba. (Aktualnie nie moge za bardzo cwiczyc i jesc - jestem w internacie)

Jdnak za pewien czas bede mogl dojezdzac do szkoly i tam przynosic jedzenie.

Pytanie do ludzi ktorzy byli na diecie low carb/ckd:

- Jakie bylo wasze samopoczucie na diecie? Checi do treningow? Libido? I najwazniejsze czy mogliscie sie przez ten czas uczyc?

Pozdrawiam

Na serio.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Szczerze mówiąc to dla mnie CKD jest o wiele łatwiejsza do stosowania niż zbilansowana, poważnie. I zdecydowanie lepiej się na niej czuję, nie mam napadów głodu, lepiej mi się myśli, lepiej śpi, lepiej ćwiczy i jestem mniej nerwowa :)
Dlatego mieszam i robię okresowo zbilansowaną i CKD lub LC. Ale podejrzewam że to kwestia bardzo indywidualna. Jeśli chodzi o stratę tłuszczu to dość podobnie leci (nieco lepiej na CKD) więc czasem decyduję się na dietę wg upodobań smakowych albo praktyczności.
Na początek też bym zbilansowaną polecała chociażby żeby poznać własny organizm. A jak się człowiek wprawi nieco to można eksperymentować :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie ma powodu byś przechodził na lc wystarczy zbilanoswana dieta zwłaszcza jak jesteś otłuszczony

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3821
ja nie byłem nigdy na lc ani ckd, ale przez dość długi okres jadłem bardzo mało węgli... A miałem wtedy w cholerę nauki... Jakimś cudem wszystko się udało, ale na małych węglach nic się nie chce, nawet wiadomości oglądać. Koncentracja fatalna. Jeśli masz maturę, odradzam drastyczne obcinanie węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
sluchaj smpa dobrze wyjdziesz

co do koncentracji to po pelnym przestawieniu na tluszcze(1-2 miesiace) bardzo dobrze mi sie uczylo nie mialem problemow z koncentracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ckd przydaje się przy niskim poziomie bf na krótki czas wszytsko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3821
Wampirate, i ciągle jesteś "przestawiony"? Jakie są tego plusy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Przeczytaj badania dotyczące długie wpływu diet niskoww na organimz w więksozśći nie śa obiecujące

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Dobra rozumiem że można się odchudzić po prostu na mniejszej ilości kcal.

W takim razie jak proponujecie rozkład makro skladników?

Czy białko na 2,2-2,5g/kg i tluszcze na 1g/kg , reszta węgle będzie ok?

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
myślę że możesz sobie zacząć od 2,2g białka
tłuszcze ok 1,2 g i ww o niskim ig pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
nie jestem juz na nisko ww tylko na zbilansowanej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Sayeru16 i takie wyjscie jest najlepsze na dluzsza mete to nie dziala

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka do oceny:) 15 lat

Następny temat

Dieta low carb redukcja do oceny

WHEY premium