SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LordTorez8/Blog/Kill My FAT ;]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Baaardzo zaokrągliłeś

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2683
Trochę za bardzo

Ale mimo co szybko pływam

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Hm... skoro tak twierdzisz.
Też pływam

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2683
09.04.2008

Wczorajszy trening i dieta, przebiegła dokładnie według planu, rano jak zawsze, smaczne śniadanko, a potem drugie No i później obiadek. Na treningu znów pełny sił, widocznie dieta dobrze na mnie działa, bo nie zdarzyło mi sie nigdy być tak aktywnym na treningu Partie mięśni które trenowałem to: Uda,Łydki,Barki no i to co najlepsze Brzuch. Po Siłowni 20minut Ciągłego biegu. I do końca według planu diety.


A co mnie dzisiaj czeka : Koło 16 uciekam na boisko Interwałki zrobić, a na 20 na basen. Nie ma to ja wysiłek

Bless

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2683
11.04.2008
Cieplutko oj Cieplutko

Cóż za Piękny dzień dzisiaj zawitał do mnie, aż sie chce człowiekowi żyć, dzisiaj od 6.30 na nogach, trochę za szybko wstałem ale jakoś ten czas trzeba wykorzystać, ubrałem się szybko i w teren, co za Piękne uczucie, gdy biegniesz a razem z tobą budzi się wszystko w około, aż nie chce się wracać do domu.

Trening

Plan święta rzecz trzeba się go trzymać Trochę tłoczno dzisiaj na siłowni było, normalnie walka o ciężar :-/ Do ławeczki aż 4osoby normalnie masakra, chyba będę musiał zmienić godzinę treningu, bo tak nie może być Pompa po treningu że hohoho

Rozmyślanie

Wracając do domu rozmyślałem nad tym czy dotrwam do końca, jestem dopiero na początku, a już nachodzą mnie dziwne myśli, muszę sobie na siłę wmawiać że dam radę, jest ciężko, ale musi być tylko lepiej.

Mój Jadłospis
To co wczoraj


To by było na tyle skromnie ale brak weny dzisiaj
Śmigam trochę pobiegać

Bless





Zmieniony przez - LordTorez8 w dniu 2008-04-11 23:55:08

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2683
Weekend minął

Tydzień ostrej pracy za mną :) Jeszcze sporo przede mną :) Widać już małe efekty, i cieszy mnie to bardzo, bo z dnia na dzień powinno być lepiej a nie gorzej, w następny weekend mam zjazd na uczelni to pewnie konkretnie dostanę w dupsko, jak to bywa na AWF-ie

Wczorajszy trening jak zwykle należał do udanych, pompa nie miłosierna, brzuszek spalony, jeszcze dzisiaj czuć. To by było na tyle, na razie ani razu nie z szedłem z diety, nawet mi takie papu odpowiada Tylko trochę mnie dręczy bo wczoraj Mamusia upiekła serniczek, i takie pytanko jakbym sobie zjadł kawałek, to chyba by nic się nie stało co

Bonus:
A to jak wyglądam po tygodniu Diety



A to przed Dietą





20.51 Wyruszam palić kc

Zmieniony przez - LordTorez8 w dniu 2008-04-15 20:51:47

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łomatko
widać ze dieta służy :D

dobrze, ze zauwazasz efekty, to powinno motywować Ciebie do dalszej i jeszcze cieższej pracy, poczatki nie sa łatwe, ale potem jest jeszcze cieżej bo chce sie co raz wiecej. Ale walcz a będzie dobrze

poza tym nie odpowiedziałes mi czy słuchasz reggae czy czego

Pokój!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8099
widze ,że SE służy Ci do robienia fotek xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2683
Russell 88 Ja słucham wszystkiego Reggae też


Smotruchos Tak tak SE

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Niestety chlopaki usuniecie posta nic nie d bo on de fcto zostaje, wiec mam prosbe byscie zawsze przed wpisaniem sie w nowy dziennik czekali az ktos skonczy. Albo dziennik sie jakos rozwinie, czasami jest jeden post bez sensu, w ogole nie dziennikowy a po nim masa postow i ostatnio musialam kasowac kilka dzienniko, ktore zaminily sie w spam.

PS.
Co masz za program do obrobki zdjec?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do fachowców

Następny temat

Plan ćwiczeń

WHEY premium