SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Likwidacja Instytutu Reumatologii

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
taa bez koksuu... przecież ty nawet nosem go wciągasz

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
ciii

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
mam mame chora na zapalenie stawow

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 425
ja rowniez poparlem i wypelnilem ankiete powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
A ja jestem za likwidacją! Mam 25 lat. Od paru lat bolą mnie stawy, od półtora roku na niektórych utrzymuje się opuchlizna. Dostałem od lekarza rodzinnego skierowane, poszedłem z nim do nich, bo są Instytutem powinni być najlepsi będą wiedzieć jak mi pomóc.... A gdzie tam. Po trzech wizytach stwierdziłem że moja noga więcej tam nie postanie. Traktowanie pacjentów jak za głębokiej komuny. Najpierw zrzucili badania wstępne na zoz pierwszego kontaktu, pani doktor traktowała mnie jak śmiecia co przychodzi i głowę zawraca, a wogóle to mógłby sobie już iść. Zrobiła mi parę prześwietlen i badania krwi, nie była w stanie wyciągnąć żadnych konkretnych wniosków, zapisała sulfalazynę, kwas foliowy i do widzenia...

Możliwości zmiany lekarza prowadzącego praktycznie nie przewidują.

Niech ich zlikiwidują. Ja się leczę prywatnie. Zastanawiałem się czy nie napisać do NFZ'tu i ministrerstwa ale odpuściłem. Po co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
wiesz co, jak przez ponad rok tułałem sie po róznych lekarzach nie tylko reumatologach bo jeszcze ortopedzi, dermatolodzy, endykrynolodzy i innych nie chce mi sie wymieniac (ogółem u ponad 40 lekarzy byłem) i żaden mi konkretniej nie pomógł (chodziłem tez prywatnie), jeden ortopeda wykazął chodz troche zainteresowania a reszta mnie zbywałą jakimis masciami i tym ze nie wiedzą co mi jest.

dopiero teraz trafiłem na dobrego lekarza ale jakby nie pewne znajomosci o których na forum publicznym napewno nie będe pisał to nie sądze zeby i ten lekarz mi pomógl. duzo zalezy od tego na jakiego lekarza sie trafi, jaki ma dzien (bo to przeciez tez ludzie), jakie jest podejscie pacjenta do tego, jakie sie ma objawy (typowo książkowe czy nietypowe) i jeszcze wielu innych czynników.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja również wypełniłem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
j/Zawodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7022
podpiąłem :)

yeeeh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2252
wypelnione poparte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don quixet

Następny temat

przesada ?!

WHEY premium