SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Licytacja kto da więcej - Ławka wielofunkcyjna HEAVY Tryton

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Witam aukcjię wygrał Razor7 za 171 zł + koszty transportu.
Gratuluję i proszę o podanie maila w celu finalizacji zamówienia.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1753
Jestem zwyczajne rozczarowany tym co się stało przed końcem licytacji, zapewne nie tylko ja mam takie odczucia śledząc przez 2tyg. przebieg aukcji która pada w decydującym momencie.. Wiem że nie powinno się zostawiać sprawy na ostatnią minutę ale zapewne wielu z nas czekało na końcowe sekundy regulaminowego czasu jak to się robi przy prowadzeniu aukcji. Może KELTON w ramach pocieszenia grona forumowiczów którym z przyczyn technicznych się nie udało wziąć udziału w walce o Wasz sprzęt zrobi kilka aukcji pocieszenia :) Myślę że takie rozwiązanie byłoby całkiem sensowne i pozwoliło zaspokoić rozwiane nadzieje grona z sfd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
troche to podejrzane ze akurat wtedy padla strona, ja tez czeekalem ze zlozeniem oferty na 23;59 co chyba nie jest takie glupie skoro 2 rzeczy keltona tak wylicowalem wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Jak już mówiłem wcześniej nie mieliśmy wpływu na działanie serwerów.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
jest tak albo ta aukcja to lipa albo ten caly razor zhakowal strone zeby nikt nie mogl go przebic. proste

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
marcino24 a umiesz hakowac? bo ja nie mam o tym pojecia,ale skoro ty sie tak na tym znasz to czemu nie zrobiles tego co mowisz? i nie zycze sobie zebys mnie o cokolwiek oskarzal.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Marcino24 jeśłi byłoby tak jak mówisz to Razor7 podbiłby ceny we wszystkich licytacjach i zgarną cąły sprzet za grosze, była awaria serwera a Wy oskarżacie firmę o oszustwo i inne.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
a jak inaczej wyjasnisz to co tu sie dzialo. moim zdaniem licytacja powinna byc wznowiona. Kelton mowicie ze nie wasza wina , ok wiec skoro licytacja zakonczyla sie sporo przed czasem to ponowcie licytacje wtedy nikt nie bedzie sie czepial i wtedy sprawdzimy czy znow serwery nie padna

pozdrawiam

Zmieniony przez - Marcino24 w dniu 2012-03-24 10:15:33

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Nie ma co sprawdzać, sytuacja jest jasna kto wygrał, nie mamy możliwości zablokowania serwerów.
Gdyby sytuacjia była inna że serwery nie działałby przez 2-3 godziny przed zakończeniem licytacji to tak ale to była minuty, zaraz ktoś napisze decydujące minuty. Nie mieliśmy żadnego wpływu na działanie serwerów.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
moim zdaniem i tak w najgorszej sytuacji jest tak na prawdę kelton bo oddaje sprzęt mimo że ceny przez te "decydujące" minuty mógł sporo wzrosnąć pozdrawiam Gawlak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Licytacja kto da więcej - Siłownia Avenger III

Następny temat

Licytacja kto da więcej - Suwnica do domowej siłowni HM2

WHEY premium