SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewa łapa o wiele sileniejsza od prawej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
Tak jak w temacie. Jestem praworęczny a lewa ręka jest znacznie silniejsza i większa od prawej, tyczy się to zarówno bicepsa, tricepsa i przedramienia. Wizualnie może różnice nie są jakieś straszne ale w sile przy ćwiczeniach ze sztanglami odczuwam bardzo dużą różnice... co to może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Dysproporcja zwykła, rób ćwiczenia unilateralne to się wyrówna. Zresztą pewne dysproporcje będą zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1872
Dlatego prawa jest słabsza, ponieważ jesteś właśnie praworęczny i wszystkie codzienne czynności wykonujesz prawą łapą. Kiedyś był o tym artykuł. Nie przejmuj się (ćwicz hantlami dla wyrównania dysproporcji) i będzie git.

Co mnie nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Chyba powinno być na odwrót...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1603
Nie powinno być na odwrót ponieważ jak jest praworęczny to tą ręką robi coś tam codziennie, a lewą rzadko i właśnie ta lewa ręka więcej odpoczywa no i rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Rozumiem, że nalewanie herbaty jest czynnością o podobnej intensywności co trening np sportów walki? Taki broscience, że podziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1872
Pandarek, nie wiesz - nie komentuj... Ja jestem praworęczny i np. notuję coś prawą, niosę torbę z zakupami prawą, przez cały dzień nazbiera się tych czynności. Także lewą mam silniejszą. Tak jak pisałem był kiedyś o tym artykuł więc nie jest to nowość...

Co mnie nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Akurat noszenie toreb z zakupami ma się nijak do prawo- czy leworęczności. Prawa będzie silniejsza właśnie z tych powodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1872
Pandarek jesteś na tyle głupi, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?? Skoro piszę, że nie ja to wymyśliłem tylko był o tym artykuł, ponieważ dużo osób dziwiło się iż mimo tego, że są praworęczni lewą mają silniejszą to chyba coś na rzeczy być musi nie sądzisz??? A noszenie zakupów to był tylko taki przykład, a ty wyjeżdżasz z jakimiś sportami walki i nic do ciebie nie dociera! Jak grochem o ścianę... Normalnie tępa strzała...

Co mnie nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
oj rodzyn uwazaj sobie bo Pandarek ma duzo wieksza wiedze od Ciebie a co do pytania to Pandarek ma racje z tymi cwiczeniami unilateralnymi, powoli dysproporcja bedzie sie zmniejszala, podaj jeszcze kolegoswoj staz i wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1872
Po czym stwierdzacie większą wiedzę?? Po liczbie postów czy przeczytanych artykułów???

Co mnie nie zabije to wzmocni!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sportowa sylwetka ,nie jak dzik :p

Następny temat

Lewa ręka o wiele sileniejsza od prawej

WHEY premium