SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekki spalacz - jaki wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Witajcie. Który polecacie z dwóch łagodniejszych spalaczy? ALLNUTRITION Cuts4All czy USA LABS CUTTING EDGE ?
Z góry dzięki za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Daj najlpiej ankietę działu, moze się coś innego poleci, tak to nie wiem jaki etap redukcji, czy już jakaś styczność z suplami była, oba się sprawdzą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Tak jak Anubis napisał, trzeba by przeanalizować Twój przypadek żeby nie polecać w ciemno

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Staż już generalnie spory. Ponad 10 lat siłownia i bieganie. Ostatnio miałem półroczna przerwie, wróciłem w maju na siłownię, jechałem na sucho. Czerwiec bardziej bieganie i teraz dwa razy w tygodniu siłownia plus bieganie. Z supli chce wrzucić białko, jabłczan no i z witmin to omega 3, k2, d3, magnez. Wcześniej miałem już przygodę ze spalaczami, ale to stare dzieje. Chciałbym coś łagodniejszego, a żeby działało. Nie mam problemów ze zdrowiem, ale jakoś samopoczucie było takie średnie. Oczywiście po czasie lepsze, ale jak można coś spokojniejszego to czemu nie. No chyba, że z lekkim pobudzeniem, ale nie kosę :p jeżeli chodzi o moje parametry to 180 cm wzrostu, waga 87kg. Dlatego myślałem o ALLNUTRITION Cuts4All, USA LABS CUTTING EDGE, no ewentualnie BURN4ALL EXTREME. Ale czekam na pomysły:) Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Patrząc pod kątem składu, zdecydowanie lepiej wypada Allnutrition Cuts 4 All. Wystarczy zerknąć na ich składy i zoabczyć. Osobiście nie do końca rozumiem popularność Cutting Edge. Ilości składników aktywnych są wręcz śladowe. Nie więc co i jak miałyby w takiej sytuacji wspomóc efekty pracy nad sylwetką. Wybór więc jest prosty.

Osobiście jestem zwolennikiem doboru składników osobno w ilości, która jest solidna, a nie którą narzuca producent.

Polecam forskolinę, piperynę, tyrozynę, alpha gpc i rożeniec górski.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki białkowe i twaróg - problemy trawienne

Następny temat

Łączenie różnych witamin - warto?

WHEY premium