SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekarz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Witam bylem dziś u lekarza na pobraniu krwi, pytałem go czy mogę dziś robić normalnie trening odparł że nie. Dodam także że zarzucił mi branie sterydów bo miałem duże źrenice.Wytłumaczyłem że to tylko suple ,a on że wątroba się niszczy blablabla. To lekarz z pracy dlatego taki upierdliwy.Panowie.. pytanie do was: robiliście trening po pobieraniu krwi czy sa jakieś przeciwwskazania?:)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Generalnie nie powinno być problemu z treningiem ale niektóre osoby mogą czuć się osłabione po pobieraniu krwi stąd ogólne zalecenie żeby odpuścić aktywność fizyczną.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
No troszkę mnie zamotało bo pobrała jej dość dużo.

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
To odpuść sobie jeden trening albo przełóż go na jutro i nie będzie problemu. Zawsze lepiej odpuścić niż wykonać trening na połowę mocy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Duże źrenice po sterydach ?

Jeśli pobrali trochę tej krwi to możeszz przenieść trening na jutro, bo mogło Cie to trochę osłabić.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Może mocne przedtreningówki wchodzą co by krew lepiej wypływała z żyły
Ale coś w tym jest, że jak lekarzowi mówisz, że ćwiczysz na siłowni to pierwsze skojarzenie ... koks
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pewnie chłopak się nawciagał przed wizytą, a ta od razu wszystko zrzuca na sterydy. Ale wielu lekarzy utożsamia sterydy z suplementami.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Hahaha nic nie wciągam


Zmieniony przez - kacper1111 w dniu 2017-02-21 15:15:26

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Oddawanie krwi (450ml) to jest dużo... Pobieranie krwi do badań, nawet jeżeli to jest szereg badań i pobierają 3-4 fiolki to żadne obciążenie dla organizmu. Zwłaszcza dla wytrenowanego i przy dobrej diecie. Możesz śmiało robić trening jednak staraj się nie obciążać za mocno ręki, z której krew była pobierana. Problem nie jest tutaj brak tej odrobiny krwi a miejsce wkłucia, które musi się dobrze zasklepić. Jeżeli w dniu pobierania krwi zrobisz solidne serie na bicka to może się zdarzyć, że miejsce wkłucia puści i zrobi się mały podskórny krwiak.
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie póki temat jest aktywny,a mianowicie zacząłem chodzić na siłownie na początku stycznia,dodam także że rzuciłem palenie.Waga początkowa była 74,5kg , teraz ważę 79,5.Czy to może być związane z rzuceniem palenia i dość szybkim tyciem? Plan FBW georg'a i dieta.

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Ostatnio czytałem, że po rzuceniu palenia tyje się przez to żeby czymś zająć ręce a z reguły to jakieś przekąski niezdrowe
Jak jest trening i zdrowa dieta to możliwe że idzie masa mięśniowa ale 5kg w ciągu 1,5 miesiąca to sporo obserwuj ciało czy nie łapiesz sporo tuszczu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Fbw ze splitem

WHEY premium