SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie kanałowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
ja właśnie jestem po kanałowym troche sie bałem. jak zaczęła mi wiercić to nic nie czułem( troche dziwne uczucie) potem włożyła mi do buzi takie cos co przypomina lutownice (chyba dlatego że zażyczyłem sobie białą plombe i to sie nazywa światłoutwardzanie czy jakoś tak)50 zł zaplacilem

powiedźcie mi czy każda wizyta musi kączyć sie zaplombowaniem zęba?
bo ona cos mówiła że mam ząb przed pruchnicowy czy cos takiego ( co to może być)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Witam wszystkich! Mam pytanie... 21 listopada zaczął mnie boleć strasznie ząb, z którego część plomby wyleciała przed miesiącem... poczekałem do poniedziałku z nadzieją, że przyjmie mnie moja denstystka, ale nie miała gdzie mnie wepchnąć więc poszedłem na pomoc doraźną do studentów... wzięli "zatruli". Po 3 tygodniach poszedłem do mojej dentystki - wyjęła, podotykała tego zęba i stwierdziła że wcale nie jest zatruty... Zatruła po swojemu... Dzisiaj przyszedłem na dalszy etap leczenia i... znowu jak wetknęła głębiej jakiś haczyk to bolało - zatruła ponownie pchając truciznę wgłąb zęba... byłem u niej o 15... i niestety nadal ząb boli :( jak myślicie? to coś poważnego? będzie kanałowe? nie mam niestety tylu pieniędzy, żeby na to pójść, a kobita nawet nie wspomniała co dalej będzie z tym zębem robić!
Proszę o szybką odpowiedź co mnie może czekać i co z tym zębem się dzieje (dolna 6)
PS: Dentystka polecana przez wiele osób z mojej rodziny i przez moich znajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
witam.ząb będzie już leczony kanałowo.ale nie bój się ze znieczuleniem nic nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
ahaa :/ a możliwe że za darmo? bo jeśli kobita powie że chce coś to ja ją grzecznie zje**ę i powiem że nic nie mówiła o takim leczeniu :] kiedyś ząb obok tego miał też być leczony kanałowo ale został zwyczajnie zaplombowany... może w tym przypadku też tak będzie
możliwe że jeszcze mnie boli ten ząb poz zatruciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
jeżeli ząb po zatruciu boli tzn., że wszystkie nerwy nie zdążyły obumrzeć. W czasie wizyty poproś o znieczulenie, bo inaczej składam Ci najszczersze wyrazy współczucia.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
bez znieczulenia nie siadam na fotel.nie ważne czy ząb się zatruł dobrze czy nie.ma być znieczulenie bo inaczej bay bay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
ile kosztowało was leczenie kanałowe 7-ki i ile ona(ta 7-ka) ma kanałów.
pozdr

ikik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
hej ja chyba trzy kanały mam w dolnerj siódemce jeden 15zł kosztuje choc gdzie niegdzie 20zł noi plomba osobno ja dałam za chemo utrwaldzalną 20zł a światło utwardzalna kosztuje nawet do50zł ale za kanały nie płaciłam bo powiedziala ze wyczyszczony jest to nie bedzie bolał bo jest dobry juz i nie trzeba wypełniac kanałów ale zatruwałam go ze dwa razy to juz niema co bolec bo miazgi juz niemam

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
no jak juz zatruwa zęba to juz na bank kanałow bedzie.wypelnienie kosztuje do 20zł a jak masz szóstke dolna to chyba jest jeden kanał.bolai cie bo niestety takie masz nerwy .ja kiedys z szóstka na dole 8 razy chodziła zatruwac .zależy od zęba:
)ale nie marwte sie kiedys na pewno umrze ten nerw.a jak nie chcesz dużo płacic to wez se srebrna ta zwykła plombe-oa jest za darmo i tylko za kanał zapłacisz.oczywiscie kobiety w ciązy maja kanałowo za darmo tylko za biała plombe musza zapłacic jak chcą

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
za darmo juz niema u dentysty chyba ze niemasz 16 lat:) to za darmo jest:) mi tez nie mówiła nic sama sie zapytałam ile za to bedzie.lepiej se zapytaj co i jak .oni nigdy nie mówia heheh.ale za zatruwanie nic sie nie płaci

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skecona kostka?

Następny temat

W jakiej kolejności używać?

WHEY premium