SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie kanałowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
witam:) kiedyś dentystka rozgrzebała mi dolną 7.chodziłam i robiłam kanałowo i na początku bez znieczulenia były te pierwsze trucia zęba potem nie dokonczyłam bo czasu nie miałam i tak zbywałam to z pół roku.dopiero nie dawno zabolał mnie i to dwa tyg mnie bolał i rope miałam i bałam sie isc do dentysty;/ ale poszłam do innego i nawet nie borowała tylko trutke dała .za tydzien ide znowu konczyc chyba.i wezme znieczulenie i po sprawie.warto isc i dbac bo potem gorzko sie płacze po nocach;/

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
jedynki i dwójki mają jeden kana l ale ponoć najgorzej bolą ;/

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Ała...na samą myśl już mnie zęby bolą. Moja jedynka jest koloru szarego, więc jest martwa. Mam tylko nadzieję, że to leczenie nie będzie długo trwało, bo aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl :(

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
e nie bedzie tak źle, wezmiesz znieczulenie i po sprawie potem mze lekko kłuć ten ząb ale bez znieczulenia nie siadaj na fotel nawet

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
To ja jednak zdecyduję się na super mocne znieczulenie tak na wszelki wypadek, mam nadzieję, że przeżyję. Długo trwa leczenie jedynki?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
zalezy od stopnia prochnicy.najlepiej popytac sie gdzie jest dobry i mily dentysta.popytac znajomych i wtedy sie dowiesz wszystkiego

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
nie pekaj nikt nie umarl jeczsze.pomysl se ze mj w ciazy wyrywali 6 a znieczulenie prawie nie dzialalo bo zapalenie mialam.wtedy cierpialam ale jak widac zyje

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Hej! strasznie bolał mnie ząb więc wybrałam się do dentysty, okazało się że zebrała się ropa pod zębem, więc pani dentystka otworzyła mi ząbek i zapisała antybiotyk na 6 dni. Po tych dniach mam wybrać się na założenie opatrunku za dwa na drugie i później leczenie plus plomba.Strasznie się tego boję, bo więcej bólu już nie zniosę. Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest to bardzo bolesne tylko tak szczerze, bo to co tu wcześniej przeczytałam jest przerażające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Mam super dentystkę więc będzie ok! Dam radę, gorsze rzeczy już przechodziłam...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Do eve12. Kiedyś też zebrała mi się ropa nad zębem. Bolało jak nie wiem co...Poszłam do dentystki, a ona bez boleśnie mi ząbek otworzyła i przeczyściła specjalną solą. Po kilku tyg. Założyła mi opatrunek, a na końcu plombę i nic nie bolało. Nie ma się czego bać!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skecona kostka?

Następny temat

W jakiej kolejności używać?

WHEY premium