SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie kanałowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja gorna szczegla odpicz jedeynek i kłow jest nanalowa leczona, 0 nerwów wszystko wyrwane , nic nie bolał przy truciu i innych czynnosciach totalnie nic, dobry dentysta ( zeby mi sie nie psuły, ale ze wzgledu na sport uliczny jaki kiedys uprawiałem to bylo bardzo prkatyczne )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Chciałabym bardzo chętnie zmienić dentystę, ale rodzice powiedzieli, że koniec.
Muszę zacisnąć zęby i jakoś to przetrzymać.
Ale im to łatwo mówić...
Czytałam wiele opinii ludzi, którzy kanałowe znieśli dobrze, i trochę moje obawy zelżały...
Ale jednak jakiś strach jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Boże to co Ty masz za rodziców, że Cię do takiej sadystki wysyłają? Nie chcą aby Twoje zęby jak najlepiej wyglądały? Masakra...Leczenie kanałowe u dobrego dentysty, który wie co robi jest bezbolesne i szybkie. U mnie czyszczenie kanałów trwało góra 15 minut, wszystko bez znieczulenia i dałam rade a jestem straszną panikarą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kazdy moze poswiecic xxx zl na lecznie , nie pomyslalas o tym?? myslisz ze rodzice to specjalnie robią?/ jest wiele powodów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
No i właśnie o to chodzi...
Bez pieniędzy ani rusz - inaczej z NFZ można liczyć tylko na plombę z plasteliny oO i borowanie wiertarką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5723
Prawdziwe kozaki robią kanałowe bez znieczulenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
Mam pytanie . dziś mnie skierowali na prześwietlenie zęba ...
Czy po tym zabiegu jest kanałowe czy jest inna możliwość żeby to ominąć??

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
wysłanie na prześwietlenia jeszcze o niczym nie świadczy ;] po nim okarze się czy ząb jest do kanałowego czy nie ... ja niestety będe miała jedynke na dole i mam pytanie . Bo tak czytam i mówicie że ząb po leczeniu zmieni kolor ... nie wiem czy to prawda , ale mam nadzieje że nie :D i jeszcze jedno pytanie . Skoro mój ząb obumarł to czy ona będzie mi zatruwała zęba ? Narazie miałam grzebanie igłą/śróbką (nie wiem co to było) i mnie nic nie bolało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
moze ktos sie zna więc zapytam czy ten ząb będzie leczony kanałowo ?
http://img162.imageshack.us/my.php?image=dsc00802hf3.jpg 

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
troche nie wyraźne ale wydaje mi się że tak ... moje zęby były podobne chociaż to sie chyba bardziej na dziąsło patrzy niż na ząb ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skecona kostka?

Następny temat

W jakiej kolejności używać?

WHEY premium