SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie kanałowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
22 będę miała leczenie kanałowe zęba mama mowi ze to nic nie boli ale ja i tak się boje będę miała znieczulenie ale i tak się boję poradcie mi coś PLIIIIIIISKAAAAAAAAAA
Pierwszy etap już prżeszłam ale zatruwanie boli jak by ktoś stawał na zęba
Jak macie cos na dodanie otuchy to napiście
Z powarzaniem PUSIA(%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Nie masz się czego bać!!!! Przeszłaś pierwszy etap, a on z reguły jest najgorszy, więc reszta zabiegów powinna się skończyć dobrze Nie martw się. Ja jestem przed leczeniem kanałowym, ale na forum wszystkiego się dowiedziałam, więc strach po części minął

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Grunt to dobre podejście do sprawy... :D

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
dzis wróciłam własnie od dentysty.drugi etap miałam .borowała mi bez znieczulenia ale nic nie bolało bo martwy był.najpierw sprawdziła czy rzeczywiscie jest martwy psiuknęła czyms i pytała czy zimno czuje w zębia a ja nic nie czułam i potem borowała długo dwa razy ale ruszyłam sie i najechała mi wiertłem na dziąsło.masakra.lepiej siedziec jak mumia na fotelu bo sama sie prosilam o ten ból wiercąc sie.hehe boli mnie troche ale wzięłam ibuprom sprint kaps w tym kapsułkach niebieskich i juz przeszło po świętach ide konczyc tego zęba heheh boje sie troche ale tylko ty wierteł a reszta to luzik.niewie może z 5 min siedziałm na fotelu..szybka jest ta dentystka hehe

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
a powiedziałam ze bezs znieczulenia nie wejde na fotel.więcej srania było niz tego bólu hihihihi do odważnych świat należy.a robię dolną siódemke to tam ze trzy kanały jest

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
a i jeszcze z tego co pamiętam jak robiłam kiedys szóstke dolną kanałowo to koncówy etap troszke ale to troszke boli bo jak zakłada juz plombe szarą bądz jak kto woli białą to musi oddzielic zęby taka blaszka i to wobli bo przykręca to śrubami czy czymsm zeby oddzielic zęby bo to na dziąśle jest.a potem wyciąga to i tyle cos tam poboruje troche ale to nie boli jak ząb już martwy jest i grzebie jakimis igiełkami tam.wiem brzmi to okropnie ale niema sie czego bac:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Miałam leczoną dwójkę i jedynkę kanałowo i powiedzcie mi czy po zakończonym już leczeniu może mnie boleć jeszcze jakiś czas ten kanał.Bo jak dotykam okolic noca to mnie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Ludzie nie wiem do akich dentystów wy chodzicie.mnie ząb bolal od soboty.w poniedziałek poszłam do dentystki.chcialam wyrwać.prosilam ale ona się uparła.powiedziała że da się go wyleczyć kanalowo i nie będzie rwać.ja jesem panikara.bólu się boje ale ona obiecała mi że nie będzie boleć.no więc się zgodziłam.dała mi znieczulenie i zatruła mi tego zęba.i wiecie co nic mnie nie bolalo.ani troche.teraz mam do niej iśc na początku stycznia na czyszczenie kanałow.i też mi obiecała że nie będzie boleć.i się nie boje.Najważniejsze to znaleźć dentyste do którego można mieć całkowite zaufanie!!!!w Kętrzynie polecam panią Jurewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
jak bedzie ci kałały czyścić czy wyciągać z nich nerw to nie ma prawa boleć bo ząb jest martwy wkońcu

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2008-12-24 16:48:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Po zatruciu zęba nerwy obumierają więc nie ma prawa nic boleć, nawet znieczulenie nie jest potrzebne ( no chyba, że nerwy nie zdążyły jeszcze obumrzeć!!!! )

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skecona kostka?

Następny temat

W jakiej kolejności używać?

WHEY premium