SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie kanałowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
mój brat zapłacicl ponad stówke za siódemke ale on to jest wielki pan to musiał miez tą najdroższą plombe i za trzy kanały wziął 60zł
to drogo wziął ja chodze tam gdzie jest taniej heheheh i tez dobrze robi zęby:ppp

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Witam, mam kilka pytan, co do leczenia kanalowego. Nigdy nie mialem problemow z zebami, az do czasu gdy kawałek gornej szóstki ukruszyl mi sie. Do calej sprawy podszedłem troche bagatelizujac, poniewaz z wizyta u dentysty zwlekalem prawie pół roku. Niestety czesciej slyszalem o tym jak dentysci psuja zeby, niz je lecza, co chyba bylo przyczyna mojego zwlekania ;/ Dzisiaj postanowilem sie do niego wybrac. Zatrul mi zab a pozniej zaplombowal i skierowal do prywatnej przychodni, poniewaz do 18 roku zycia leczenie kanalowe odbywa sie juz prywatnie. Odnosnie tego leczenia mam kilka pytan, ile kosztuje, ile trwa ten zabieg oraz czy to bardzo boli... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
witam no ja mam 22 lata i wcale nie musze prywatnie isc moge panstwowo i płace tylko za kanały za lezy ile masz kanałów bo przewarznie wtych tylnich zębach np siódemki to moga byc nawet trzy i za jeden dawałam 15zł i plombe se wzięłam za 20zł chemoutwardzalna ale ta lepsza kosztuje nawet 50zł
czyli tak ok 100zł by wyszło a boli początkwo jak trutke założy bo zżera tego nerwa i boli aletabletke se można wziąsc

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, dzisiaj przetrwałem pierwszy etap leczenia kanałowego, a zreszta nie wiem czy pierwszy bo już wkręcał mi igły. Dostałem ze dwie strzykawki znieczulenia i pewny siebie usiadłem w poczekalni czekając aż znieczulenie zacznie działać. Wkońcu mnie zawołali i ziomek zaczął coś tam robić, wsadzał rózne przyżądy a ja spokojnie leżałem kompletnie nic nie czując i wtedy gdy wsadził mi igłę do kanałów taki podworny ból poczułem, że aż tą tacke z narzędziami co wisiała przede mną rąbnołem z całej siły ręką tak że aż narzędzia podskoczyły do góry i fuksem spowrotem wylądowały na tacy. Od tej pory mimo że miałem takie pięcio godzinne znieczulenie tak potwornie bolało że wole nie myśleć co by było bez znieczulenia. Dentysta się lekko zdziwił, że mnie boli mówiąc, że przedchwilą wyciął mi kawałek dziąska a ja nic nie czułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Witajcie!
Ja właśnie jestem w trakcie leczenia kanałowego.Dwa tygodnie temu byłam zatruć zęba, bolało mnie do wieczora a następnego dnia już nic nie czułam (a jestem bardzo mało wytrzymała na ból). A dzisiaj byłam znowu. Ale miałam stracha! A tu miła niespodzianka bo mnie nie bolało. Fakt nie przyjemne uczucie. Dwa kanały mam wyczyszczone, dentysta psiknął mi jakiś płyn dał fleczer i po 10 min już wychodziłam z gabinetu. Za tydzień idę znowu i to będzie ostatnia wizyta. Tak więc nic się nie martwcie nie jest tak źle, oczywiście wszystko robię w znieczuleniu bo bez tego to nawet buzi nie otworzę . no i podstawa to dobry dentysta!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
hej, macie jakieś namiary na "tańsze" leczenie kanałowe we Wroclawiu? byłam wczoraj u dentysty, bo strasznie bolała mnie dolna szóstka. okazało się, że muszę mieć leczenie kanałowe, a Pani zażyczyła sobie 300 zł! czytam sobie tutaj o mniejszych kwotach, więc dochodzę do wniosku,że Pani próbuje zedrzeć ze mnie pieniążki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Ja już mam za sobą leczenie.też jestem panikara ale teraz wiem że to nie było warte takiego strachu.chodziłam 5 razy dopiero za piątym mogła mi zakończxyć.Oczywiście zero bólu bo wszystko robione w znieczuleniu.5 wizyt i tylko 200 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Hej
Ja idę w poniedziałek zakończyć a jak na razie zapłaciłam 160 zł.
Wszystko w prywatnym gabinecie, ciekawa jestem ile zapłacę teraz. Ale nie żałuję tych pieniędzy bo dentysta jest tego wart. Jeśli ktoś z Zabrza będzie potrzebować super dentysty to dajcie znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
no ja w życiu bym tyle nie dała dentyscie phi!!!!!

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
A ja dałabym każde pieniądze, byle by mnie nie bolało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skecona kostka?

Następny temat

W jakiej kolejności używać?

WHEY premium