SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lafay :)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Siemanko
Założyłem temat ze splitem do oceny gdzie zostałem "sprowadzony na Ziemię" i poinstruowany żeby ćwiczyć w domu.
Wpadłem na pomysł żeby zacząć ćwiczyć metodą Lafaya :D
Mam pdf, zabrałem się do czytania, jutro założę dziennik.
Wiek : 14 lat
Waga : 55kg
Wzrost : 178>180 cm
Cel : Masa, siła
Aktywność : gra w piłkę nożną w klubie, czasem basen.
1.Co o tym sądzicie? :)
2.Jakie efekty mogę uzyskać przy dobrym odżywianiu się i systematycznemu treningowi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
1. Ale o czym? O Lafayu? Możesz ćwiczyć.
2. Zadowalające.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Bo zależy mi na powiększeniu masy i sile (masa --> siła?) gram w piłkę więc troche siły nie zaszkodzi :)
Gram wszędzie oprócz bramki (często w obronie) więc koniecznie muszę przybrać a koledzy z forum w innym temacie odradzali siłkę więc popróbuję tym lafayem.
Czyli mówisz że efekty są zadowalające?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak. Ćwicz nim systematycznie, a uzyskasz pożądane efekty.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Mam jeszcze jedno pytanie :D
Z ćwiczeń które są w książce mogę sam ułożyć plan treningowy żeby skupić się na najważniejszych dla mnie partiach? Bo np. przeglądając zdjęcia w galerii okazało się że mam nieźle umięśnione nogi ( podejrzewam że dzięki graniu w piłkę nożną i częstemu bieganiu itp.)
Mógłbym wtedy nadgonić plecy ręce klatkę i barki :)
Brzuch będę trenował ABS'em 3-ką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nic kvra nie kombinuj. Ten plan i tak jest nastawiony na górę ciała. Żadnych ABS'ów.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Ok, czyli ćwiczę poziomami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
podazaj "bezmyslnie" za lafayem ale lepiej ci to wyjdzie niz jakies wlasne modyfikacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
On ma 14 lat, lepiej niech bezmyślnie podąża, niż sam coś kombinuje. Wszyscy wiemy jak sie to skończy. 5 ćwiczeń na klatę, do tego podciąganie i koniec treningu.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Venc1Lq
Wszyscy wiemy jak sie to skończy. 5 ćwiczeń na klatę, do tego podciąganie i koniec treningu.

Nieee, aż taki głąb to nie jestem :D
Klata 200 cm , ręce jak patyki, plecy listewka i brzuch jak bojler :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przybrać na masie i przypakować ...

Następny temat

Zrób To Sam - EKSPANDER - gumy, gumki.

WHEY premium