SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lafay

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
No dobra ale ja chce coś pod sw a nie typową mase/siłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
FBW się pod to nadaje bo ćwiczysz całe ciało, zbastuj tylko obciążenia. Za parę lat sobie możesz specjalne treningi robić ale teraz o tym zapomnij i skup się na treningu techniki i kondycji.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
No ok ale ja nie chce masy bo po co kategorie mam zwiększac? mialem na mysli raczej cos w stylu dynamiki niz sily statycznej ktora w boksie a szczegolnie przy sile ciosu ma marginalne znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
No to na siłowni nikt nie mówi żebyś na masę ćwiczył...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
A fbw to na co jest? wiem,ze mozna cwiczyc tez inne rzeczy oprocz masy ale on mowi o zwyklym fbw z mniejszym ciezarem ze wzgledu na wiek. A ja chce trening który mi sie przyda w sw bo sila statyczna cz masa mi sie nie przyda pisalem wyzej z resztą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
Pomoze ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nic mnie tak nie rozp*erdala jak 16 letni fighter który chce góry przenosić.

A fbw to na co jest?
FBW poleciłem bo ćwiczysz całe ciało a nie rozdrabniasz się np nad klatą. Jest parę wersji tego treningu od lekkich na ciężkich kończąc. Odpowiadając na pytanie : fbw jest na porost włosów na plecach


wiem,ze mozna cwiczyc tez inne rzeczy oprocz masy ale on mowi o zwyklym fbw z mniejszym ciezarem ze wzgledu na wiek.

On tłumaczy żeby Ci qrwa masa poszła to musiałbyś mieć zayebistą dietę a nie obiadki mamusi.


A ja chce trening który mi sie przyda w sw bo sila statyczna cz masa mi sie nie przyda pisalem wyzej z resztą:)

Ile trenujesz boks że wyjeżdżasz z takimi treningami? Jak mniej niż 3 lata to się schowaj. Pojedyncze ćwiczenia sobie możesz wplatać do treningu np rzut piłką lekarską o ścianę symulując ciosy proste.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
Ok to będę FBW ćwiczył. A siła statyczna ma w końcu duze znaczenie czy nie jeżeli chodzi o cios?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jeśli chodzi o cios to nie ma aż takiego znaczenia ale nie zaszkodzi.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
A moglbym do tego FBW dać ćwiczenia dynamiczne z postu MARCINA_VB?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styl Kung-Fu z parterem

Następny temat

Poranne bieganie a jedzenie

WHEY premium