SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-Arginina - problem z połykaniem kapsułek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 198 dni Przeczytanych tematów 71
Witam, kupiłem sobie ostatnio L-Argininę, żeby zwiększyć pompę na treningu, jednak mam problem, zapewne o podłożu psychicznym i kapsułki te mi po prostu stają w gardle i mam problem z połknięciem ich. Czy mogę wysypać proszek zawarty w kapsułce na łyżeczkę i połknąć go w takiej formie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5667 Napisanych postów 73526 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618651
Tak , możesz tak zrobić . Spokojnie możesz wysypać proch z kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1590 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 21988
Możesz też wysypać zawartość kapsułek do szklanki, dodać jakiegoś soku, wymieszać i wypić

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2019-05-17 17:46:33
1

Trenuj mózg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 146845 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172567
Kapsułka to tylko otoczka żelatynowa która ma za zadanie pomóc odmierzyć właściwą ilość suplementu nie będzie on gorszy jeżeli otworzysz kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9915 Napisanych postów 115575 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1375064
Spokojnie tylko moze być koljna sprawa że arginina będzie np gorzka i będziesz miał znowu tu problrm.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 146845 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172567
Argi w smaku jest dość specyficzna w moim odczuciu jest slona i niezbyt smaczna. No ale jak ma się problemy z kapsa i to cos za coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5667 Napisanych postów 73526 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618651
Trzeba po prostu wychodzi z założenia że to nie ma smakować a ma działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3519 Napisanych postów 61657 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 672506
Śmiało możesz tak robić. Poza tym skoro kapsułki Ci nie odpowiadają, to kupuj suplementy w proszku. Wyjdzie taniej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna mono.+ spalacz i dieta wysoko białkowa dobre połączenie ?

MenS