SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UNIVERSAL AMINO 2700 - problem z połykaniem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2096
Witam, no niestety rozmiar tych tabsów mnie przerósł... Aby zacząć łykać te tabletki spróbowałem je dzielić najpierw na pół, to samo stanęła mi w gardle. Po podziale na 4 mogę przełknąć ale i tak mam nie przyjemne uczucie w przełyku co dziwi mnie bo nie miałem nigdy problemu z tabletkami nawet takimi jak nitrix, które też nie są małe. Czy mogę rozgryzać na drobne części te aminki? nie mają żadnej powłoczki ochronnej ani nic zwykła konsystencja takiego miału.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Pewnie ze możesz

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1265
haha przez 1 dzien mialem ten sam problem ale rozkminilem to fakt rozmiar tabletek jest ogromny ja biore duza ilosc wody do buzi nastepnie wkladam tabletke naprowadzam i lykam i ladnie przechodzi nie staje w gardle :D

trening tylko wyciskanie a wycisniesz pralke franie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
ewentualnie możesz rozkruszyć, pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1265
tak ale jak rozkruszy to wtedy razem z woda wypic czy jak??

trening tylko wyciskanie a wycisniesz pralke franie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
albo nasypać na jęzor i popić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1265
tego nie prubowalem teraz problemu nie mam ale jak sie pojawi to przetestuje takie cos

trening tylko wyciskanie a wycisniesz pralke franie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Pogryz jak cukierki i po problemie

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Pogryz jak cukierki,popij i po problemie

ANIMAL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z przerwa czy bez ?

Następny temat

suplement na mase i siłe

WHEY premium