SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIVING LARGE: JAY CUTLER'S 8-WEEK MASS-BUILDING TRAINER

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2801
Ja preferuje mniej czasochłonne FBW ;) ta rozpiska wyglądała na przeładowaną, intensywność jest ciekawa :)

The only easy day... was yesterday!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Hehe na początku też tak myślałem że za duzo tego jest i bałem sie przetrenowania bo intensywnosc spora, ale tak tylko sie wydaje cwicze z kolega on tez go robi ten plan jest w 5 tygodniu i rowniez bardzo chwali;) za tydzien napsze podsumowanie planu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Trenign zakończony;) Jak mówiłem po skończeniu dam znać co i jak. A więctak:
Czas trwania treningu:8tygodni
Ilość dni treningowych w tygodniu: 5
Intensywność:wysoka:D
Siła:plan jest ukierunkowany na budowe masy mięśniowej ale siła troszke poszła w górę;)
Masa mięśniowa: tu jestem bardzo zadowolony bo wszystki poszło troszke w górę a w szczególności mięśnie z którymi dotychczas miałem problem z ich rozwojem a mianowicie biceps i triceps zawsze jakby stały w miejscu a po tym planie jestem zadowolony;)
Ogólnie podsumowując trening raczej nie dla początkujących jest bardzo intensywny zawsze zajmował mi jakies półtorej godziny ćwiczeń. Pompa po każdym treningu zadowalająca no i zakwasy też często bywały zwłaszcza po nogach:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Bardzo dobra wiadomość. Jakie teraz zamierzenia treningowe? Jakie odżyweczki na daną chwilę i co miałeś na końcówce cyklu z Cutlerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2801
Jakie wyniki - siłowe, obwody, BF, waga?

The only easy day... was yesterday!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Podczas tego treningu stosowałęm takie suple:
DT: 8g fitmax creatine creapure+porcja fitmax BCAA+citrulina, bezpośrednio po treningu 10g fitmax creatine creapure+porcja bulkmassa
DNT: 5g fitmax creatine creapure przed sniadaniem
Trening na początku wydawał się prosty lecz z tygodnia na tydzien było coraz ciężej trzeba mieć dobra motywacje i robić go dokońca i porządnie;)
Teraz mój cel to nadal budowa masy mięśniowej w miare beztłuszczowej. Zaczełęm 4 dniowy split i planuje po nim znow wrocic do treningu z Cutlerem:D Pod koniec treningu mniej wiecej ostanie 2 tygodnie czułem tylko lekki bół mięśni przedramiennych, ale to tylko gdy je napnałęm reszta wszystko było ok:)
Khefer co do wyników siłowych to powiem ci że nie zapisywałem ile wcześniej kg tyrałęma ile teraz ale wiem że sila nieznacznie ruszyłą natomiast co do budowy mięśni to jestem jak pisałem wcześniej zadowolony każdy mięśien podczas treningu dostawał dobry wycisk i teraz widze tego efekty hehe;) podczas 8 tygodni przybrałem na wadze 5kg co do tłuszczyku to miałem przed rozpoczęciem tego planu troche w okolicahc brzuchu go natomiast po skonczeniu w tali spadlo mi 4cm i brzuch wyraźnie sie zmiejszył ale to dzieki temu ze na treningach ćwiczyłem w długim ubraniu i starsznie pociłem się więc tłuszczyk zszedl:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
o budujemy miecho jednoczesnie palac smalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
No to gratulacje . Z tego co napisałeś to śmiało mogę powiedzieć, że trening jest dobry,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Polecam go każdemu prócz początkującym;) Sly teraz robie małą przerwę od kreatynki i zastanawiam się co wziać na kolejny cykl creapure czy inna jakąś? Po skończeniu splitu albo znow trening cutlera albo jakiegos innego kulturysty bo mam kilka jeszcze planów Dextera, Greene itp to będę wrzucał na forum i opisywał jak ten;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Krystian27 jak pisałem ćwiczyłem w długim ubraniu i nieźle się pociłem to w znacznym stopniu również przyczyniło się do spałania brzuszka;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Training Camp Kraków

Następny temat

NOWY Stak Kreatynowy - KONKURS

WHEY premium