SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEUCINE STACK NOWOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Podziel może na mniejsze dawki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dlatego leucyna jest podawana nam w postaci kapsulek - smak nie jest zaciekawy ...

faktycznie zacznij moze od mniejszych dawek - skoro jestes wrazliwy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
brałem BCAA w dużych dawkach a tam jest połowa leucyny i zawsze było ok, dlatego dziwię się dlaczego teraz tak się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przyznam sie szczerze ze nikt o czyms takim nie raportowal - moze poprostu ilosc leucyny (i jej smak) powoduje tego typu problemy ...
jak pisalem zacznij od 1/3 dawki
i jesli wszystko OK sukcesywnie zwiekszaj

znam osoby ktorym po omega 3 odbija sie ryba i tez chce wrocic tresc pokarmowa
czasem roznego rodzaju problemy indywidualne mamy
o ile jednak w w/w przypadku pomaga spozywanie podczas posilku
o tyle w przypadku leucyny mijaloby sie po czesci z celem
no chyba ze nie bedziesz wcale tolerowal
wtedy to bedzie wyjscie - ale bedziesz jedynie podbijal aminogram

poeksperymenuj jeszcze jak radze na poczatku wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
zmniejszę dawkę, po omega 3 też tak miałem na początku, a potem skończyły problemy, organizm się przyzwyczaił czy co :-% nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
To wygląda na nadwrażliwość na jakiś składnik preparatu. Może na estryfikowaną leucynę...? Na to niema mądrych, bo to reakcja indywidualna. Ale faktycznie - zmniejszenie dawki z reguły pomaga.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
shrewd2 – mam identycznie Ja zacząłem od dawki 6g wrzuciłem przed treningiem (pierwszy trening w życiu) którego nie dokończyłem, przy dawce 2g podobnie, przy 1g również.
BCCA – szło 10g i bez problemów. Myślałem że wina leży po mojej stronie dieta itp. (była redukcja), ale próbowałem jak redukcja się skończyła i też lipa. Próbowałem rano żeby niejako trening mnie „nie zamulał” po 1h podobnie chęć na wymioty. Z posiłkiem cyz na czczo nie ma znaczenia cały czas muli. Mówię moja wina jakaś nadwrażliwość (przy tego typu środkach powstaje duże ciśnienie w jelitach) rozpuściłem w wodzie piłem powoli (przebolałem smak) – efekt ten sam. Kupiłem BCCA – 10g bez problemu. W między czasie zacząłem szukać w sieci czy jestem wyjątkiem. Nie, nie jestem jest dużo doniesień o takiego typu wypadku.
coś jest nie tak

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zmniejszę dawkę, po omega 3 też tak miałem na początku,

ha
dlatego przyszlo mi do glowy to porownanie !

a potem skończyły problemy, organizm się przyzwyczaił czy co :-% nie wiem

dokladnie tak

choc czasem jakas rekacja alergiczna moze NIE dac sie w ten sposob wyplenic zupelnie - wtedy jedynie odstawienie
ale to niezbyt czeste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest cos ala horse power czy xpand ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
nie
ala bcaa glutamina

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAMILA WYGRAŁA GWIEZDNY CYRK !!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Kolor moczu po witaminach OLIMP

WHEY premium