SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 284571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wyjezdzam bede w neidizle
ladny avart kruszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dzięki

Podpis też mam całkiem fajny, nie?

Dziś spędziłem dwe godziny w dziekanacie, żeby dstać jedno głupie zaświadczenie aż tyle trzeba było czekać - jak ja takch akcji nie cierpię

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
a ja własnie jem odgrzewany obiad
rybka, ciut ziemniakow i mnostwo surowki
jazda ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja ostatnio raz dziennie żrę jakieś lody, czekolady, biszkopty i inne takie a mimo to jakoś nie tyję - waga stoi w miejscu, co w sumie jest mi na rękę, bo powoli będzie się bliżać zima, a ja już zaczynam robić przymiarki do treningu masowego - od następnego cyklu będę starał się podejść do granicy wyczerpania mięśniowego, będzie zabawa.

Kto z was lubi przesiadywać w dziekanatach?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no ja jestem dopiero na drugim roku i dziekanat omijam z daleka
wszystko mi załatwia taki gosc z grupy tzn. o wszystko jego wysyłamy
raz byłem i chyba ta co sie moja grupa opiekuje na mnie leci, bo podbno straszna kurva z niej a dla mnie była taka miła ze az mi głupio było i powiedziałem sobie ze wiecej tam nie pojde(chyba ze w ostatecznosci)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
kruszku jaki cykl planujesz?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Planuję cykl treningowy - głównie 3x10, 10x3 a potem 5, 8, 15 - czyli moje ulubione programy, stosuję już od marca i jestem bardzo zadowolony. Lepsze efekty i mniejsza monotonia niż w przypadku planów dzielonych. Nie będę zbytnio zwiększał obciążenia w ćwiczeniach na uda, bo nogi i tak mam już mozno rozwinięte, nie będą więc tak wymęczone treningami - dodam w takim razie tabatę raz na dwa tygodnie.
Jeżeli chodzi o suplementację - to zastanawiałem się nad jakimś Tribulusem albo Kre-Alkalynem...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a ja własnie zjadłam fasolke odgrzewana na maselku z tarta bulka i kurzece gotowane serca w rosole i wypilam w drodze do domu dwa piwa
i slucham sobie znowu muzyczki co mi znajomy nagral i mysle ze kurde to jest jedyny czlowiek ktory wie co ja lubie on to zawsze jak mi cos nagra to... yhmmmm kocham ta muzyke, to jest moja energia, moj pokarm.. wszystko
tak jak te studia
coofa ale mam loofe

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-10-15 17:08:36

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Co było w tym rosole że taką lufkę masz?

A co to dokładnie za muzyka, którą tak bardzo lubisz?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
łeeeeee myślałam ze tu z 10 strond o czytania bedzie

no Osa jaka to muzyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium